Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46556148)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Városközpont PRÉMIUM kategóriás, új építésű társasházi lakások LEKÖTHETŐK! Műszaki átadás 2027. Május • Energiatakarékos h...
46 990 000 HUF
1 305 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93493545)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diák-lak! ! ! Pécs Uránváros, Páfrány utcában, liftes társasház, 8. emeleti, 47m2-es, kettő, külön nyíló szobás, panel lakás e...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (87346477)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján az alvégi városrészen, a Bokodi út közelében 61 m²-es téglaépítésű lakás garázzsal eladó! Az ingatlan jó elrendezésű, he...
35 900 000 HUF
588 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyéb lakás hirdetés (73923549)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatán kínálunk megvételre egy 53 nm-es, belterületi lakást, mely 4 emeletes panel társasház zárószintján helyezkedik el. Az i...
46 990 000 HUF
921 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi tégla lakás hirdetés (44279363)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kismaroson egy 35 nm-es, első emeleti, napfényes, erkélyes, zöldre néző lakás, amely egy 80-as években épült családi ház ...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (29425125)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 9. emeleti, 35 négyzetméteres panellakást, amely kiváló választás mindazok számá...
31 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43433776)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában egy felújítandó téglalakás, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint való átalakításra...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (34754555)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004774. Havranek József utcában, a Zichy liget közelében, 4 emeletes tégla, szigetelt épületben, 1 emeleti, 37 nm nagyságú Ny...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (58394433)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004775. Kígyó utcában, a történelmi belvárostól 5 percre, 8. emeleti, 36 m²-es, konyha étkezővel + 1 szobás, (Átalakítással k...
42 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (63935132)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja ezt a Móron található panellakást Székesfehérvárhoz közel. Szeretnél a bel...
41 500 000 HUF
846 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24731487)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál győr-szabadhegyen új építésű, modern lakásokat 'b' ÉPÜLET! A két ütemben felépülő, 42 é...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (55533465)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (44833723)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (51474995)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (56837775)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34542698)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (23933354)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (26499237)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A  jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál új, 41 m2-es lakásokat Jászberényben, a település legnépszerűbb, fejl...
43 225 000 HUF
1 054 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi panel lakás hirdetés (76786164)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Másfél szobás, részben felújított, praktikus lakás - Tiszafüred belvárosban Tiszafüred központi részén eladó egy 53 nm-es, más...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal