Eladó lakás 50 millióig (9173 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 173 db
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (34974348)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Oroszlány kedvelt városrészén, harmadik emeleti másfél szobás lakás eladó! Az elhelyezkedés mindig fontos szempont, hiszen csa...
29 800 000 HUF
693 023 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43975879)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64332433)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén e...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (36849624)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (41794343)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb lakás hirdetés (49444383)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó részben felújított, 51 nm-es, 2 szobás lakás Salgótarján szívéhez közel! Salgótarján egyik kedvelt részén, a Vásártéren...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (42774163)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, amerikai konyhás lakás Salgótarján kedvelt városrészében, Besztercén! Salgótarján Beszterce városrészében e...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (59734574)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (78652215)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29593349)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Kazincbarcika frekventált és közkedvelt részén, a Pollack Mihály úton egy kiváló adottságokkal rendelkező, 42 négyzetméte...
17 700 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35763172)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs történelmi belvárosában eladó egy mini garzon! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől mindössze 2 perc sétára kí...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97997473)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (24337618)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180290 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. M...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (38544526)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrösön városközpont közeli lakás eladó! Kiváló elhelyezkedésű ingatlan, mely befektetésre vagy saját részre is tökéletes...
37 800 000 HUF
821 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54572434)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az iroda kínálatában! AZONNAL költözhető! KIVÁLÓ infrastruktúra és lokáció! VII. kerületben az Erzsébet körút közelébe...
39 900 000 HUF
1 813 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58945747)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Kórház közvetlen közelében eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes, egyedi gázfűtéses lakás egy külsőleg szigete...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (54732998)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otthonára, vagy befektetési ...
35 895 000 HUF
747 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (24843557)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Komáromban! Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otth...
47 020 000 HUF
1 044 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (78895281)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bátonyterenye Kisterenye városrészében, kínálunk eladásra egy újszerű tetőtéri téglalakást, melynek irányára 27 000 000 Ft. Az ...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78765442)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A József körúttól 2 megállóra, a Baross utca közelében eladó egy 2. emeleti, felújított garzon lakás. a felújítás során új műan...
41 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?