Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87733684)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri egyéb lakás hirdetés (84347352)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Kocsér belterületén új négylakásos könnyűszerkezetes társasház 47 m2-es hasznos alapterületű lakása, 998 m2-es t...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83434843)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 m? Alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73793589)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13287579)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37769573)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52458754)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertődi tégla lakás hirdetés (43483698)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított tetőtéri lakás eladó Fertődön – alacsony rezsivel, azonnali költözéssel Fertőd kedvelt, nyugodt Süttöri részén kíná...
44 500 000 HUF
988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43496379)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180323 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
43 990 000 HUF
733 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33724333)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
43 990 000 HUF
733 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (77828323)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló adottságokkal rendelkező lakás Mosonmagyaróvár SZÍVÉBEN Eladásra kínálunk egy 55 nm-es, 4. emeleti lakást az Erkel Feren...
42 990 000 HUF
781 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (77247327)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, parkosított részén egy 53 m²-es, 2 szobás panellakást. Az ingatlan egy r...
39 900 000 HUF
752 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (73347522)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93418993)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a VIII. kerületben, a Kálvária tér közelében! Megvételre kínálunk egy földszinti, 30 m²-es, galériás eladó lakást B...
39 990 000 HUF
1 333 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb lakás hirdetés (86766148)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, Nagyszénás központjában egy 3 szoba, előszoba/közlekedő, kis előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc...
4 500 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47749434)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (36555946)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (28679346)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertváros kedvelt részén, a Maléter Pál utca elején kínálunk megvásárlásra egy 3. emeleti, erkélyes, tágas lakást. Az ingatla...
49 850 000 HUF
733 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (41764128)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Kiskunfélegyházán egy teljes körűen felújított, 34 m2-es, 1 szobás, földszinti lakást, amely kiváló elhelyezk...
27 900 000 HUF
820 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (17987794)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a