Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (42791484)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid határidőn belül költözhető, 59 m²-es lakás eladó - kiváló választás otthonnak vagy befektetésnek! Dunaújváros Dózsa II....
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92624322)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (54494936)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Petőfibányán, kínálom eladásra ezt a két szobás 58 nm-es azonnal költözhető nyugati tájolású társasházi lakást....
36 400 000 HUF
627 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (64368386)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - vasútállomás közelében, toldi UTCA*** Első otthont keres vagy biztos...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75365322)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy dunai panorámás, 59 nm-es, 2 szoba + hallos, 10. emeleti, erkélyes, felújítandó panel lakás. ÁlomOtt...
27 900 000 HUF
472 881 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94847123)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (35993758)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertesházi érzés lakás áron? Megtalálta! Unja már a panelt, de a nagy kertes ház túl sok gonddal járna? Ócsán, egy csendes,...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83249354)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (43395774)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (75146944)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22533762)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94942795)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68942836)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25912928)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99827183)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (26853354)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58469817)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31837155)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy gyönyörű, frissen felújított mini garzon a festői Budapest 12. kerületében, a csendes Németvölgyi úton, egy impozáns ...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (73744457)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏢 Eladó lakás Gyulán, a Belső-Törökzugban! Gyulán, a csendes Belső-Törökzug városrészben eladó egy 2. emeleti, 54 m²-es, 2 s...
30 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (64877163)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keszthely központjában, liftes társasház 8. emeletén kínálok megvételre egy 57 m²-es, erkélyes lakást. a magas emeletnek köszön...
41 400 000 HUF
726 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?