Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Sajószentpéteri egyéb lakás hirdetés (73356492)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, erkélyes lakás Sajószentpéteren – Harica úton Sajószentpéteren, a Harica úton kínálunk megvételre egy 3. ...
27 400 000 HUF
537 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27795399)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17442163)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban Eladó Kecskemét közkedvelt városrészében, a Hunyadivárosban ...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88634794)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Kertváros Maléter Pál útEladó panelprogramos, szigetelt ház 3. emeletén egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás. Műanyag...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (22942849)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség Pécs-Ledinán barátságos garzon új gazdáját várja! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt Ledina városrészén egy 28m²...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (26473294)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (45542637)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1723 nm-es telken található 36 nm-es felújítandó (bontandó) társasházi lakás! a tágas telek kiváló lehetőséget kínál befe...
22 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57465554)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47457534)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (58799775)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (21233744)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57376339)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Olcsó mini-garzon a Városligethez közel! Eladó Budapesten a 7. kerület gyorsan fejlődő részén, a Városligethez közel, jó állap...
26 400 000 HUF
2 640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35475422)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű, teljeskörűen felújított, lakberendezett 1. emeleti garzon! (1/1 Tulajdon, hitelezhető) Eladó Budapest 7. kerületében, ...
45 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42854918)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39445774)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted