Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22479573)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES! Eladásra kínálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci u...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33432749)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 m? Alapterületű,...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri panel lakás hirdetés (57353468)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy hangulatos 11. emeleti panellakás Győr Adyvárosban, amely ideális választás lehet családoknak vagy fiatal páro...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (42617323)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Cegléd egyik legkedveltebb társasházában az úgynevezett Zöld Házakban, a Rákóczi úton 38 nm-es lakás eladó. A rezsi alacsony, ...
39 900 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (62793645)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlány központjában kínálunk megvételre egy első emeleti, 2 szobás tégla lakást, amely ideális választás lehet családoknak, ...
26 000 000 HUF
490 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (45459329)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ébredjen a Gerecse látványára! - 7. emeleti otthon különleges panorámával Oroszlány egyik legkedveltebb részén, a Népekbarátsá...
32 700 000 HUF
616 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43587234)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét Hunyadivárosban a Mátyás Király krt-on eladó lakás A lakás egy külön helyrajzi számon lévő garázzsal együtt eladó (+8...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatmárcsekei egyéb lakás hirdetés (95471473)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 432 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó nagyméretű társasházi lakás Szatmárcseke központjában – kiváló befektetési lehetőség! Szatmárcseke központi, frekventált...
45 999 000 HUF
106 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (35847148)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás panel lakás Miskolcon – Gálffy Ignác utcában. Miskolcon, a Gálffy Ignác utcában eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti...
26 900 000 HUF
527 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (54386489)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Adyvárosban egy 55 nm-es, két szobás erkélyes lakást, amely a 3%-os hitelre is alkalmas! Az ingatlan a tizeneg...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88932371)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított lakás! A 8. kerületben, a folyamatosan fejlődő, Magdolna negyedben, a Lujza utcában, eladó egy kívülről t...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (83493663)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások és üzlethelyiségek Jánossomorja központjában Eladó Jánossomorján, frekventált elhelyezkedéssel egy vadonatúj...
42 609 800 HUF
1 092 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (34779452)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 875 000 HUF
973 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (94168814)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 380 000 HUF
982 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93834662)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - vasútállomás, árpád UTCA*** Első otthont keres vagy biztos befekteté...
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (48225648)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - víztoronynál, deák ferenc utca *** Első otthont keres vagy biztos be...
37 500 000 HUF
681 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63263345)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen közkedvelt, Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
46 900 000 HUF
1 172 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (27449668)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 m²-es, jó állapotú, 2 szobás lakás Szabadhegyen, a 3-as tónál. A lakás egy 4 emeletes, panelprogramban részt vett tár...
49 800 000 HUF
1 016 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (43919244)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kicsi rezsi, nagy lehetőség Lábatlan, Cementgyári lakótelepEladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás Lábatlan kedvelt r...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43652159)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal