Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (94537734)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Szurmai utcán eladó egy 40m2-es 1, 5 szobás lakás. Az ingatlan a 2006-os téglaépítésű társasház má...
44 900 000 HUF
1 122 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74277434)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (27154544)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula – Belső-Törökzug városrészében eladó egy 52 m² alapterületű, 4. emeleti, erkélyes, két szobás lakás. Az ingatlan jó áll...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42633987)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, Felsőgallán, a Füzes utcában, felújítandó lakás kis kerttel eladó. A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálja elad...
13 990 000 HUF
222 063 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (41824415)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13 990 000 HUF
222 063 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (14915845)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13 990 000 HUF
222 063 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (55847455)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2. emeleti erkélyes polgári lakás kiskunhalason a belváros szívében! ? ? ? ? Ár: 42. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármeg...
42 900 000 HUF
498 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93496353)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr–Szabadhegyen 38 m²-es lakás eladó – udvari parkolással Győr-Szabadhegy kedvelt részén eladó egy téglaépítésű társasház 2....
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (74427175)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy barátságos, modern kis otthon, ahol jó érzés hazatérni Kazincbarcika kedvelt részén az Egressy úton kínálom megvételre ezt...
24 990 000 HUF
675 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (37332239)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 61 nm-es, belső udvarra néző, dél-nyugati tájolású szuterén lakás, amely csendes, meghitt atmoszférájával azonnal mag...
49 000 000 HUF
803 278 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (83319543)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központi részén kínáljuk megvételre ezt a teljes körűen felújított, modern stílusú, 2 szobás lakást, amely egy 10 eme...
46 900 000 HUF
884 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Únyi egyéb lakás hirdetés (94994373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Úny egy csendes, barátságos falu a Gerecse lábánál, gyönyörű természeti környezetben. a település ideális választás azok számár...
46 000 000 HUF
836 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (76762346)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya Sárberek városrésze igazi otthonos hangulatot kínál: zöld, fás környezet, csendes utcák, rendezett társasházak és bar...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői egyéb lakás hirdetés (37749597)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Almásfüzítő csendes, zöldövezeti részén, egy kulturált lakóház 1. emeletén eladó egy 2, 5 szobás, 70 nm-es, erkélyes lakás. A...
41 500 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (98663221)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya a Vértes és a Gerecse hegység között, festői völgyben fekvő, dinamikusan fejlődő város. Kiváló közlekedési adottságai...
34 990 000 HUF
971 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (32356478)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Igényesen felújított, esztétikus lakást kínálunk eladásra a ...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34786627)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 5 lakásos udvarban, újépítésű, 23 nm-es, 1 szoba+álló galéri...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (78825134)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 5 lakásos udvarban, újépítésű, 31 nm-es, amerikai konyhás na...
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (45346342)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás liftes panelházban Eladásra kínálunk egy 1/1 tulajdonú, 47 m²-es lakást liftes panelépület 2. e...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94787484)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 41 m²-es tégla lakás – Szeged, Olajos utca Szegeden, az Olajos utcában kínálunk megvételre egy 41 m²-es, első emeleti, t...
46 700 000 HUF
1 139 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal