Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (42387884)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított tégla lakás eladó Szegeden – Mars tér közelében Szeged belvárosához közel, a Mars tér környékén kínálunk me...
42 500 000 HUF
867 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93634476)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lehetőség Felsővároson – alakítsa saját ízlésére új otthonát! Szeged Felsőváros városrészében kínálunk megvételre egy 4. emel...
49 000 000 HUF
816 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44459742)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem, Szeged belvárosában egyedülálló lokációs adottságokkal rendelkező felújítandó 33 m²-es lakást kínálunk ela...
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23888255)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi tégla lakás panorámával a Dómra – Szeged, Bécsi körút Szeged belvárosában, a Bécsi körúton kínálunk megvételre egy 5...
48 900 000 HUF
940 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37272469)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2 szobás, erkélyes lakás 1/1-es tulajdonjogú, 47 m2-es liftes panel házban a 2. emeleten talállható. A lakás felújításban ré...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (51298923)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (73914332)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Szegeden, Felsővároson. a lakás egy 4. emeleti, nem zárószinti ingatlan, amely praktikus elosztással ...
49 000 000 HUF
816 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22738933)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (82843164)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környéken iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17397494)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (52892337)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36544249)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztású,...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85871345)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladó egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztású, tágas és napfényes. Főbb jel...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43718729)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében eladó egy 55 m²-es, 4. emeleti, pan...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (51922943)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es, erkélyes lakás Az ingatlan jó ...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (69541432)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (17764387)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne olyan helyen lakni ahol, jó a levegő, jó a buszközlekedés, és csendes környék és nem ijed meg egy kis felújítástól? ! ...
44 500 000 HUF
872 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95893432)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38997134)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33535397)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal