Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97652345)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örökpanorámás, mégis zöldövezeti otthon eladó Miskolc egyik legkedveltebb részén, a Bodótetőn. Ez az 59 nm-es, földszinti, jó...
47 800 000 HUF
810 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (59474172)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rétság kedvelt részén, a Radnóti utcában kínálunk megvételre egy nagypolgári hangulatú, tégla építésű társasházi lakást. a háro...
38 900 000 HUF
748 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (28932197)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó dunai panorámás tégla lakás Paks központjában! AZ ÉPÜLET: -4 szintes társasházi épület 4. emeleti, 55 m2-es lakása. M...
42 490 000 HUF
772 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyoroszi tégla lakás hirdetés (65323482)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyoroszi csendes, rendezett részén, a Kertész utcában kínálunk megvételre egy 75, 1 m²-es, felújított állapotú lakást egy min...
34 000 000 HUF
453 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27338436)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Haller utcai garzon Eladó 32 m²-es, felújított garzon a Haller utcában – belsőkertre néző, alacsony fenntartású, kiváló befekte...
44 800 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53554817)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33737633)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54243996)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztás...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96881975)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33936843)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros kedvelt részén eladó egy 54 nm-es, teljes körűen felújított lakás. a tulajdonos külföldre költözik, így most egy...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86959674)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43175424)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan otth...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (33333923)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon vagy befektetés? Tiszaújvárosban most mindkettő lehetséges! Zöldövezeti nyugalom, mégis minden elérhető közelségben Tisz...
19 500 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (41574883)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas otthon, kilátással – 3 szobás lakás a Szentpéteri-kapuban! Miskolc egyik legpraktikusabb részén, a Szentpéteri-kapu elej...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77753944)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Malomszög utcában, egy liftes társasház 9. emeletén várja új lakóját ez a teljes körűen felújított, 35 m²-es lakás. Miért fo...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (54436782)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves megye, Eger, Felsőváros, 37m2-es lakás eladó. a teljeskörűen felújított ingatlan egy négyemeletes panel épület, rendezett...
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (95689845)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
GYőr-Moson Sopron vármegyében Jánossomorja központjában épül 13 lakás és 2 üzlethelyiség modern, átgondolt műszaki tartalommal,...
43 984 200 HUF
977 426 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (71235225)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83476957)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (34552553)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal