Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (98474447)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Első hanggal vezérelt otthon Komlón, mint a filmeken. Belvárosi első emeleti 56 nm-es, kétszobás, erkélyes teljes körűen felújí...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45124557)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75395274)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (93247654)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, napfényes, egyedi kialakítású lakás Tatabánya Óvárosában, két erkéllyel! Tatabánya Óváros városrészében, a közked...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47235478)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** 1 + 2 Fél szoba, praktikus elosztás, erkély *** Tatabánya - Gál István lakótelepen, 6. emeleti, 55 m2-es lakás eladó. Külö...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779438)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes lehetőség: Most új, csökkentett áron, mindössze 42, 9 millió forintért! Ön is olyan otthont keres, ahonnan reggel g...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (31424478)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy belső udvaros kis lakás! Főbb jellemzők: - 50 nm - 2 szoba - új villanyhálózat - új vízvezeték...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (73754953)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Főbb jellemzők: - tégla falazat - ingatlan hasznos alapterülete: 64 nm - jelenlegi elrendezés: Földszint: nappali-konyha-étkező...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (44337362)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiemelt megbízás irodánk kínálatában! Hévíz legfrekventáltabb részén, a sétálóutcában eladó egy 46 m²-es, földszinti, tégla é...
47 490 000 HUF
1 032 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95515227)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosában, Duna-parthoz közeli – 2 szobás lakás, ami várja Önt! Kivételesen ritka lehetőség a Városháza tér kö...
29 900 000 HUF
610 204 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (51557547)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 51 m2-es, 2 szobás, szép állapotú lakás a Római városrészben Lokalizáció: -Római városrész -bevásárlási lehetőség, buszm...
33 500 000 HUF
587 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13147492)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 1+2 szobás lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Római körút • Üzletek, buszmegálló pár száz méteren belül •...
31 900 000 HUF
455 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (43749973)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron Alsó Lőverek kedvelt részén, a Béke úton ajánlom a figyelmükbe ezt a 60 m² alapterületű, 2 szobás, magasföldszinti lakás...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali egyéb lakás hirdetés (74772568)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. Magyar leírás Marcali központjában, parkos környezet közelében található ez az első emeleti, 2 szobás tégla lakás. a lakás ...
32 000 000 HUF
551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29748922)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7. kerület csendes utcájában, egy újszerű ügyvédi használatti megosztással rendelkező garzon lakás! Eladásra kínálunk...
44 500 000 HUF
1 435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43717594)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1, 5 szobás, bútorozott lakás Hejőcsabán – azonnal költözhető! Hejőcsaba csendes, napfényes utcájában eladó egy 43 m² e...
29 750 000 HUF
691 860 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48454373)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány! Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás...
26 500 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59464957)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, parkos környezetben kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakást, amely ideális választás lehet...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal