Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (49578874)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kaposvár belvárosában, az Ady Endre utca és a Berzsenyi utca ölelésében egy csendes, belső részen kínáljuk megvételre ezt a jó ...
39 000 000 HUF
672 413 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (23541376)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely belvárosában, a sétálóutcától egy sarokra elhelyezkedő közös udvaros társasházban található, utcafrontra néző, ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri panel lakás hirdetés (38677913)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fedezze fel Győr Marcalváros II. Csodás lehetőségét, ahol egy eladó panellakás várja új tulajdonosát. Az ingatlan irányára 48 5...
48 500 000 HUF
915 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (74728522)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsai kincs! 2 Szobás-2 erkélyes lakás a keleti városrészben, ideális otthonnak, befektetésnek egyaránt! Nagykanizsa f...
34 990 000 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (84379322)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tárnokon eladó kétszintes lakás saját használatú kertrésszel és terasszal Tárnok csendes részén kínálunk megvételre egy kb. 70...
45 000 000 HUF
608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (31139474)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpalotán, a Tési-domb városrészben eladó jó állapotú, részben felújított, D-i tájolású, 54 m2-es, erkélyes, 2 szobás panel la...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23818437)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladó egy azonnal birtokba vehető, 57 m²-es, 2 szobás, erkélyes, földszinti lakás szi...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (89974979)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmodj nagyot, költözz modern tetőtéri otthonba győr-szabadhegyen! FIATALOS, praktikus és mindenre nyitott lakás vár rád! Ha ...
47 900 000 HUF
638 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73927458)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Pápán – azonnal költözhető, felújított lakás a Vajda Péter lakótelepen! Eladó Pápa egyik közkedvelt részén, ...
33 000 000 HUF
702 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (77339398)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyös egyik kedvelt részén, a Csalogány utcában, eladó egy 59 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan egy rendezett tár...
48 890 000 HUF
828 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29955729)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolc kedvelt részén, az Avason egy 37 m2-es, erkélyes, jó állapotú lakást. Az ingatlan egy tiszta, rendezet...
23 900 000 HUF
645 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (93413243)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínál irodánk, egy 79 nm-es, 3 szobás, keleti fekvésű nagypolgári lakást a Soltész Nagy Kálmán úton. Az ingatla...
35 000 000 HUF
443 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (34773371)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pápán eladó egy 86 m2-es 2 szobás, 2026-ban felújított közös udvaros lakás, saját garázzsal! Pápa városközpontjában eladó egy...
46 990 000 HUF
626 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (87612473)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pápa belvárosában, kiváló lokációban eladó egy 79 nm-es, 2026-ban felújított, 3 szobás, közös udvaros lakás külön garázssal! ...
49 000 000 HUF
671 232 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (37194492)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló állapotú lakás saját garázzsal és kertrésszel! ! ! Marcali kedvelt részén, zölövezetben eladó ez a második emeleti, 75...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (33943878)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Nagykanizsa eldásra kínálja Nagykanizsának frekventált részén egy értékálló, tégla építésű lakást, amely tökéletes ...
31 990 000 HUF
841 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (37739337)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2