Eladó lakás 50 millióig (9170 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 170 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37649887)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadivárosban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes nap...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (33877537)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium lakások Hegyeshalomban már leköthetők! Hegyeshalom új lakóparkjában épülő, 18 lakásos társasházi projekt,...
49 677 000 HUF
1 034 937 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (65792446)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 600 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (84552456)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási egyéb lakás hirdetés (97127232)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Téglás központjában eladó egy 50 m2-es, jó állapotú lakás - saját célra, vagy befektetésnek is ideális. Kinek ideális? - Els...
46 000 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (94337193)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (82799614)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Nyíregyházán, kiváló elhelyezkedéssel! Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye székhelyén, Nyíregyházá...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (99439642)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában, az Ady Endre utcában eladó egy 24 m2-es, felújítandó garzonlakás, kiváló elhelyezkedéssel. A Széchenyi tér ...
25 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (97732396)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (66567573)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74697496)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45543275)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43463644)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Szekfű Gyula utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, 50 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás. Az inga...
48 400 000 HUF
968 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (67992565)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180066 hivatkozási számú keszthelyi társasházi lakás. Keszthely ...
43 900 000 HUF
934 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (24763443)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180073 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Eladó e...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (23996831)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179930 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (26267747)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Arany János utca elején eladó egy 44m2-es szép állapotú, erkélyes lakás. a téglaépítésű, liftes! !...
44 900 000 HUF
1 020 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (32634438)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38349456)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59766645)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség Pécs-Ledinán barátságos garzon új gazdáját várja! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt Ledina városrészén egy 28m²...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal