Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99257793)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178330 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 28 négyzetmét...
22 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (16979851)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179835 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopronban a Jereván...
43 900 000 HUF
798 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mórahalomi tégla lakás hirdetés (55647479)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű, hamarosan költözhető zöldövezeti lakások Mórahalmon, 55 év felettieknek! Ez a különleges lakópark három, különálló ...
40 279 000 HUF
1 032 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi tégla lakás hirdetés (93994894)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 279 000 HUF
1 032 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67337342)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPESEladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utcai...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32254625)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi stílusos stúdió lakás a Zeneakadémia szomszédságában! a VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Király utcában, a L...
47 900 000 HUF
1 842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36195335)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társash...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői tégla lakás hirdetés (49728714)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szélső elhelyezkedés, tágas terek! Egyedi lehetőség FELDEBRŐN! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Megvételre kínálo...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői egyéb lakás hirdetés (57742679)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modernizált belső, nyugodt otthon! Korszerűsített lakás FELDEBRŐN! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Feldebrő Verp...
15 500 000 HUF
276 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23473762)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, felújított, azonnal kiadható tetőtéri lakás Egerben, kiváló lokációval! Eger közke...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (34639446)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
45 900 000 HUF
918 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26337497)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panelprogramos, szigetelt ház 3. emeletén egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás. Pécs Kertváros Maléter Pál út. Műan...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (22947359)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63m2-es kertvárosi lakás. Az ingatlan 3 külön nyíló szobás, erkélyes. Nyílás zárói műanyag új ablakokra lett cserélve. Kö...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17941774)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (82725184)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (27854415)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33997372)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs-Kertváros közkedvelt részén, a Maléter Pál úton! Pécs, Kertváros egyik kedvelt utcájában, a Maléter Pál úton...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (69737646)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Szekfű Gyula utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, 50 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás. Az inga...
48 400 000 HUF
968 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (83442834)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179811 hivatkozási számú sárvári társasházi lakás. Sárváron csalá...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (73667333)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179812 hivatkozási számú sárvári társasházi lakás. Sárváron csalá...
28 500 000 HUF
890 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal