Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39386289)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Történelmi Belvárosában kétszobás, földszinti lakás eladó! *Anna utca-közel a nyüzsi, mégis csendes helyen, *96-os, aza...
47 900 000 HUF
1 140 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32947533)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (88943657)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, felújított lakás eladó Nyergesújfalu központjában – 7. emeleti, dunai kilátással Nyergesújfalu központi részén, a M...
44 500 000 HUF
839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (95364758)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179832 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Szé...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (73698314)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77893684)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (95874184)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (25442187)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44283422)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (48654728)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szobás belvárosi ingatlan, mely ideális választás lehet azok számára, akik a város szívében keresnek otthont vagy b...
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (34723387)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57754853)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fe...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (97535951)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik kedvelt városrészén, a Derkovits ltp. -En kínálunk eladásra egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ing...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (17495436)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a Széchenyi város szívében! Széchenyi város egyik közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 35 m²-es, e...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (76463867)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, 28 lakásos, prémium tégla társasház – a, b, C épület Kertkapcsolatos, belső kétszintes, galériás és penthouse lakás...
49 990 000 HUF
1 136 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73653996)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 990 000 HUF
1 256 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (38962233)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunhalas városközpontjához közeli utcában eladó egy 47 m2-es társasházi, vegyes falazatú lakás. Az önál...
15 900 000 HUF
338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (53552875)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunhalas belvárosában, kiváló helyen vállalkozás céljára is alkalmas, felújítandó, földszinti lakás eladó. Az ingatlanban ké...
22 900 000 HUF
424 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (97534747)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2