Eladó jó állapotú panel lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:35 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:7 700 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Dr. Nagy Erika
+36-(70)-461-9076
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igény...
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fekvésű, 1. emeleti társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenntartási költségeinek köszönhetően ideális választás lehet mind saját otthonnak, mind befektetésnek.
Az ingatlan főbb jellemzői:
- Fűtés: klímával és távfűtéssel egyedi méréssel,
- Nyílászárók: többrétegű műanyag nyílászárók, árnyékolóval felszerelve,
- Villamoshálózat: felújított, biztonságos, mai igényekhez igazítva,
- a nappaliban egy nagy teljesítményű hűtő-fűtő klíma: a maximális kényelem érdekében a meleg nyári napokra is felkészült az otthon,
- Az 5 éve történt felújítás során új konyha és zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra, valamint a burkolatokat és a beltéri ajtókat is teljesen kicserélték,
- a bejárati ajtó 5 ponton záródó biztonsági ajtóra lett cserélve, így maximális biztonságot nyújt az új tulajdonos számára is,
- a teljes lépcsőházban felújításra kerültek a nyílászárók, a burkolatok, megújult a lift és másfél éve lett újra kifestve.
A lakáshoz tartozik egy közös használatú pince ( két lakás használja) és egy közös babakocsi tároló helyiség is.
Lokációja kiemelkedő, hiszen a városközpont, az egyetem, az iskolák, óvodák, Malompark néhány perces sétával kényelmesen megközelíthető.
A város minden pontjára könnyen eljuthatunk a kiváló tömegközlekedésnek köszönhetően. Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, így azonnal költözhető.
Ideális választás lehet időseknek és fiatal házaspároknak, valamint olyan szülőknek, akik gyermekük számára keresnek egyetemhez közeli otthont, hogy ne kelljen albérletre költeniük. Emellett befektetésnek is tökéletes, hiszen a környéken a lakás bármikor könnyedén kiadható.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ha egy felújított, kényelmes, azonnal költözhető lakást keres Debrecen egyik legjobb lokációjában, hívjon bizalommal a hét bármely napján! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Debreceni jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 49500000 Ft és mivel az alapterülete 35 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1414286 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dr. Nagy Erika összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Debrecen - Hatvan utca összes hirdetése között is.

