Eladó lakás 50 millióig (9170 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 170 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76352423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület csendes kis utcájában, a Homok utcában, eladó, 30 négyzetméteres, első emeleti, udvari nézetű lakás. a l...
49 770 000 HUF
1 659 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (89994161)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! Mohácson, az Ete János utcában, teljes körűen felújított földszinti lakás eladó – akár teljes berendezéssel! ...
35 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34733544)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alakítsd kedvedre! Győr – Szabadhegyen ebben a 9 lakásos társasházban vár ez a nappali + 2 szobás, hátsó udvarra néző tetőtéri...
47 900 000 HUF
638 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (72933213)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Földszinti lakás eladó Mohácson, a déli városrészen – kis lakásszámú társasházban. Mohács déli városrészén eladó egy földszin...
7 900 000 HUF
179 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (43923355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Belvárosi lakás Mohácson – ritka lehetőség saját ízlésre szabható otthon kialakítására A fotók egyes helyisé...
38 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (32325336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új lakás vásárlási lehetőség Győr-Szigetben, 2026-ban kedvezményes ÁRON! Az Egyetemtől és a Termálfürdőtől mindössze 5-10 perc ...
45 990 000 HUF
806 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (42947623)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (44453342)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Kertvárosban, szigetelt, nyolc lakásos ház földszintjén lakás eladó. Csendes, családias környezet. A lakáshoz tartozik egy kis kert is. Alacsony rezsi költség.
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (28495983)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó elosztású, világos, napfényes lakás! Jellemzők: - Felújítandó állapot - Remek elhelyezkedés, napfényes ingatlan - Világos ...
27 400 000 HUF
498 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (41937333)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Tóvárosi lakónegyedben kínálunk megvételre, egy négyemeletes épületben lévő magasföldszinti 53m2-es, két szo...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (54363138)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pápán, a Kilián lakótelepen található ez a 53 négyzetméteres, két szobás lakás, amely tökéletes választás lehet első otthonának...
31 700 000 HUF
598 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57233654)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, Árpádvárosban, a Batthyány utcára néző, II. emeleti, erkélyes, 41 m²-es téglalakás eladó. A lakás 1 szobás, jó e...
39 500 000 HUF
963 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85934193)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a Lósy Imre utcában. Tulajdoni lapon egyéb helyiségként van feltüntetve. Nyugodt, csendes környezetben...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49442976)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők Figyelem! Nyíregyháza, Ungvár sétányon (Jósaváros) eladásra kínálok egy felújítandó állapotú, 1+1 szobás, 36 m2-es,...
31 990 000 HUF
888 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92337339)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pesterzsébet csendes utcájában a Tátra térhez közel egy 2 szobás 48 nm-es kertkapcsolatos lakást. A lakás bel...
46 800 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75844542)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Római városrészében egy 52 nm-es, 6. emeleti, 2 szobás, beépített erkélyes lakás, rendezett és szigetelt társasházb...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki tégla lakás hirdetés (46375745)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt Méretű, Csendes, Parkra Néző Kis Tégla Lakás, Alacsony Rezsivel a Legközpontibb Helyen! Bodajk központjában, frekvent...
29 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (38563663)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás VÁRPALOTÁN! ! FIGYELEM! - a lakás felújítást igényel, de lakható - Belváros közeli - Csendes, nyugodt k...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74929538)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Arany János utcában tégla építésű, szigetelt társasházban Földszinti, 2+1 szobás, 66 nm-es lakás eladó! A lakás...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal