Eladó lakás 50 millióig (9142 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 142 db
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (42947623)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (44453342)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Kertvárosban, szigetelt, nyolc lakásos ház földszintjén lakás eladó. Csendes, családias környezet. A lakáshoz tartozik egy kis kert is. Alacsony rezsi költség.
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (28495983)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó elosztású, világos, napfényes lakás! Jellemzők: - Felújítandó állapot - Remek elhelyezkedés, napfényes ingatlan - Világos ...
27 400 000 HUF
498 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (41937333)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Tóvárosi lakónegyedben kínálunk megvételre, egy négyemeletes épületben lévő magasföldszinti 53m2-es, két szo...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (54363138)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pápán, a Kilián lakótelepen található ez a 53 négyzetméteres, két szobás lakás, amely tökéletes választás lehet első otthonának...
31 700 000 HUF
598 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57233654)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, Árpádvárosban, a Batthyány utcára néző, II. emeleti, erkélyes, 41 m²-es téglalakás eladó. A lakás 1 szobás, jó e...
39 500 000 HUF
963 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85934193)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a Lósy Imre utcában. Tulajdoni lapon egyéb helyiségként van feltüntetve. Nyugodt, csendes környezetben...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49442976)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők Figyelem! Nyíregyháza, Ungvár sétányon (Jósaváros) eladásra kínálok egy felújítandó állapotú, 1+1 szobás, 36 m2-es,...
31 990 000 HUF
888 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92337339)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pesterzsébet csendes utcájában a Tátra térhez közel egy 2 szobás 48 nm-es kertkapcsolatos lakást. A lakás bel...
46 800 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75844542)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Római városrészében egy 52 nm-es, 6. emeleti, 2 szobás, beépített erkélyes lakás, rendezett és szigetelt társasházb...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki tégla lakás hirdetés (46375745)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt Méretű, Csendes, Parkra Néző Kis Tégla Lakás, Alacsony Rezsivel a Legközpontibb Helyen! Bodajk központjában, frekvent...
29 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (38563663)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás VÁRPALOTÁN! ! FIGYELEM! - a lakás felújítást igényel, de lakható - Belváros közeli - Csendes, nyugodt k...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74929538)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Arany János utcában tégla építésű, szigetelt társasházban Földszinti, 2+1 szobás, 66 nm-es lakás eladó! A lakás...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54239229)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladásra kínálok egy földszinten elhelyezkedő, 51 nm-es, 2 szobás lakást, szigetelt, panel építé...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (98789445)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 11
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű már csak egy db lakás 2027 nyári átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Má...
38 700 000 HUF
1 138 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi panel lakás hirdetés (47245622)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨Gyöngyösön – Ringsted utcában felújított 60 m2-es, 2+1 szobás, földszinti, klímás lakás eladó! ✨ Gyöngyös kedvelt déli városr...
36 499 000 HUF
608 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (22434744)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új otthont keres? Székesfehérvár csendes külvárosi részén eladó egy 4. emeleti, 53m2 -es panel építésű, erkélyes lakás. Elosz...
49 990 000 HUF
943 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?