Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57334899)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33837159)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított és zöld kertre néző másfél szobás lakás bomba áron, 14 nm-es lekerített terasszal, felújított tetővel, kis lélekszám...
36 900 000 HUF
1 118 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (43938413)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár csendes, vízpart közeli részén kínálunk egy teljeskörűen felújított sorházi lakást, amely ideális választás azok számá...
40 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (25764593)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63452926)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (95942536)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 10. kerületi Pongráctelepen, egy 4. emeleti, 37 nm-es, 1. 5 Szobás, felúítandó, napfényes lakás, rendezett társasházból, kivá...
30 900 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79543822)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes félszuterén fiatalos lakás Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés mellet...
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59173425)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XXIII. Ker csibuk utcában egy 40nm-es, földszinti, jelenleg két hálószobás, teljesen felújított, elektromos fűtéssel re...
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23894493)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48293936)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében,...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (33474489)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya vármegye Komló Körtvélyes városrészen 48 nm földszinti lakást kínálok megvételre. Beosztásából adódóan 2 szoba, konyha,...
19 500 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (95336462)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyergesújfalun, a város központhoz közel egy 53 nm-es panellakás. Nyergesújfalu Budapesttől 50 km-re a Közép-Dunántúli Ré...
44 189 206 HUF
833 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (24989778)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181315 hivatkozási számú körmendi társasházi lakás. Napfényes, e...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92578639)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181531 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
41 500 000 HUF
754 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68647644)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Másfél szobás, galériás, jól alakítható lakás a Kálvária tér közelében *** Kiváló lehetőség a VIII. kerület megújuló részé...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (27436354)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lido Home Kaposvár ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári tégla LAKÁST. Eladó Kaposvár, az Arany János utcában egy 51 m²-...
36 990 000 HUF
725 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (87147742)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes felújított lakás ELADÓ! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya Kertvárosban, egy 4 emeletes sz...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai tégla lakás hirdetés (11447774)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bábolnán, a rózsaerdei úton földszinti, teraszos lakás garázzsal és kerttel ELADÓ! Bábolna egyik legszebb, nyugodt utcájában ...
48 500 000 HUF
836 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal