Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99299789)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
(For English scroll down) Stílusos, galériás lakás az Akácfa utcában – igényesen felújítva! Eladó a belváros egyik legkedvelt...
36 900 000 HUF
2 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43455697)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos belső kétszintes lakás teljes értékű galériával – ideális első lakásnak vagy befektetésnek. Praktikus kialakítás, id...
40 900 000 HUF
1 704 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (73693351)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínál kaposvári lakást. a lido home Kaposvár által kínált lakás jellemzői:Eladó lakás Kaposvár ke...
30 900 000 HUF
718 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (94632777)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál  Szolnokon a Széchenyi lakótelepen egy felújított lakást! - a Malom úton ...
33 500 000 HUF
620 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb lakás hirdetés (73175534)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunakeszi frekventált részén, a Fő úton kínálok megvételre egy saját helyrajzi számmal rendelkező, 1/1 tulajdonban lévő, azonna...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (18873412)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Törökszentmiklós abszolút központjában egy kiváló adottságokkal rendelkező, 51 m2-es, 3. emeleti tégla lakás! Ha olyan o...
27 600 000 HUF
541 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (63944833)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon, a Városmajorban eladó egy 72nm-es, első emeleti, tágas, világos lakás. Két szoba, külön fürdő és wc, konyha étkezőve...
49 000 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (67729965)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok abszolút belvárosában egy 54 négyzetméteres tégla lakás. Az ingatlan két szobával rendelkezik. Ideális választás ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (19422334)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Praktikus lakás, ideális helyen, mindenhez közel-csak Önre vár! Győr Nádorvárosban megvételre kínálok egy 43 nm-es, franciaer...
39 900 000 HUF
927 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42221421)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán a Korányi f. Utcában kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 2+2 szobás - 2. emeleti - 69 m2 ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79467333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, modern lakás Vác szívében – Akár azonnali költözéssel! Vác kedvelt részén, belvároshoz közel eladó e...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98338424)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Világos, jó elosztású 2 szobás + gardróbos tégla lakás eladó Miskolcon! Az ingatlan egy 57 m²-es, kiváló el...
27 900 000 HUF
489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi panel lakás hirdetés (57424826)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dabason, a Szintes utcai lakótelepen, egy 3. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás panellakás. A környék csendes, zöldövezeti han...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb lakás hirdetés (59714364)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a