Eladó lakás 50 millióig (9169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 169 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32663734)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, kertkapcsolatos lakás eladó Pécsen a Zsolnay Kulturális Negyed közelében! Pécs egyik kedvelt mégis csendes részén, ...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (87787329)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Nyíregyházán, a Debreceni úton egy gyönyörű, napfényes, keleti tájolású modern lakás, egy rendezett, 11 lakásos társasház...
45 990 000 HUF
1 022 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (66464835)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181160 hivatkozási számú Budapest XIX. kerületi társasházi lakás. ...
44 500 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49171379)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181454 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
39 900 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai tégla lakás hirdetés (77174291)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Kaba cukorgyári lakótelepén lévő 38m2 lakást! A panelprogramnak köszönhetően a ház energetikailag korszerű, ...
26 500 000 HUF
697 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (54436355)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (38436944)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (46489459)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
34 990 000 HUF
583 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (58459557)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaföldváron eladó egy 4 emeletes társasházban található, i. emeleti, 3 szobás panel lakás. Jellemzők: - 65 m2 lakótér - 3 s...
29 300 000 HUF
450 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (33257351)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 990 000 HUF
583 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (42494554)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes szívében egy 160 m2-es, 6 szoba (abból 1 ét...
28 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57934315)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (49368242)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathely belvárosában a Sorok utcában egy 2015-ben épített 41 nm-es, földszinti lakás. Szép állapotú Azonnal k öltözhető Akár bútorozottan Saját fedett parkoló Alacsony rezsi Érd. : Béry Attila Ingatlan értékbecslő Irodavezető 30/937-0429
48 000 000 HUF
1 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (45433634)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotban lévő 54 m2-es 2 emeleti lakás. Külön wc és külön fürdőszobával. Az ingatlanjoz tartozik még egy 5 m2-es saját önálló zárható tároló is.
35 950 000 HUF
665 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (69574675)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg-Neszele városrészben eladó egy 2 szobás felújított, erkélyes 55 nm-es lakás. A Kelet-Dél-Nyugati fekvésű ingatlan...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32369428)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros közeli, világos lakás Nyíregyházán – kiváló elhelyezkedéssel! Nyíregyháza közkedvelt részén, a körúton belül, a Vasvá...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (26772845)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Komárom abszolút belvárosában egy 3. emeleti, loggiás panellakást. Az ingatlan hasznos alapterülete 55 m2,...
48 000 000 HUF
872 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49215233)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokációval várja új tulajdonosát ez a libakerti első emeleti 35 nm-es, erkélyes lakás, a Malompark szomszédságában. A ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (43444133)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újonnan felújított modern társasházban a középső, földszinti lakás keresi tulajdonosát: 32nm lakás 13, 5nm terasszal és 9nm pin...
44 900 000 HUF
1 020 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (77424196)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Első emeleti tégla lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Belváros • Üzletek, buszmegálló pár száz méteren be...
31 900 000 HUF
797 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal