Eladó lakás 50 millióig (9169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 169 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (57323538)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 21. kerületben egy 19 m2-es alapterületű, gázcirkó fűtésű, jó állapotú, tégla építésű ingatlan Meghitt, belső kétszinte...
29 000 000 HUF
852 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53644491)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, hűtő-fűtő klímával felszerelt, belső k...
45 900 000 HUF
1 480 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79396773)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 8. kerület közkedvelt részén, a Palotanegyedben egy magas minőségben felújított, nettó 20 m²-es, +12, 5 m² állógalériáv...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93144812)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 32 nm-es teraszos 1 szobás laskást rendezett téglaépítésű társasházban. Az ingatlan több szempontból felú...
34 800 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (73765655)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tégla építésű ház első emeletén várja ez az otthon, hogy a saját ízlésedre varázsold! Ez a 2 szobás, nagy erkélyes lakás egy ...
46 500 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79512335)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas utcában, Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 2. emeleté...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23624734)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában Nappali +  1 szobás, 57 nm-es lakás szigetelt, tégla építésű társasház 4. emeletén eladó! A...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74651721)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Vasvári p. Utcán, 57 nm-es, nappali - étkező + 1 szobás lakás, szigetet, téglaépítésű társasház 4. emeletén jó áll...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43562388)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 55m2-es, 2 szoba+ étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43513377)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc Dél- Kilián városrész parkos részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 2. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 szobás...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54594394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy 29 m²-es (valóságban 31 m²), 2. emeleti l...
49 900 000 HUF
1 720 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (78869347)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja Újvárosban eladó 54 m2-es, erkélyes, klimatizált, az elmúlt években felújított tégla lakás a 4. emeleten. Található benne ...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (29268797)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Igen jó állapotú 1. emeleti. Salgótarjánban a Makarenkó úton kínálok eladásra, egy 1. emeleti, összkomfortos, szépen felújíto...
23 500 000 HUF
398 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (12547743)
17 napja a megveszLAK-on