Eladó lakás 50 millióig (9169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 169 db
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (29732235)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó Nyergesújfalun – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk Nyergesújfalu kedvelt, frekventál...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (14796189)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó okosotthon Nyergesújfalun, az Öregtelepen Nyergesújfalu kedvelt, csendes Öregtelep városrészében kínálunk megvételre egy...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (44459633)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó Nyergesújfalun azonnal költözhető ! Eladásra kínálunk Nyergesújfalu frekventált részén eg...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (35737349)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó okos otthon Nyergesújfalun, az Öregtelepen Nyergesújfalu közkedvelt, csendes Öregtelep részén kínálunk megvételre egy 48 ...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22447223)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48947743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhet...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96898194)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89722944)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, ...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (46535573)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykőrösön eladó 60 m²-es, erkélyes lakás saját kertkapcsolattal! Nagykőrös csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41174325)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 27 nm-es, a valóságban nettó 45 nm-es, 2 szobás, beköltözhe...
40 900 000 HUF
908 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (29444294)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában kínálunk eladásra Eger Északi városrészén egy negyedik emeleti, erkélyes, 55 m2-es la...
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (85737654)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Eger városában eladásra kínálok egy jó állapotú, 52 m2-es, erkélyes lakást, amely elhelyezkedésének és praktiku...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33247735)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (87542434)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (93149964)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2