Eladó lakás 50 millióig (9169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 169 db
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (52794377)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna megye Szekszárd egyik legkedveltebb utcájában, az Aliscában eladó egy harmadik emeleti, 1+2 szobás, 55 nm-es, jó állapotú...
38 000 000 HUF
690 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45632543)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44165274)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37658344)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34588471)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem! ! ! Kivételes lehetőség Miskolc belvárosában a Macropolisban Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosá...
47 900 000 HUF
939 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (34398236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73383692)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (22777471)
17 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolc Hejőcsaba városrész csendes, zöldövezeti utcában egy 3 szintes tégla építésű társasház földszinti lak...
42 700 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (45442833)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (84493785)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínál...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (95595287)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót k...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (57148833)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak készpénzes vásárlóknak! Dunakeszi egyik kiváló lokációjában, a Radnóti Miklós Gimnázium közelében eladó egy 63 m²-es, nap...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (53244342)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó Nyergesújfalun – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk Nyergesújfalu frekventált részén ...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (37253795)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó nyergesújfalun – azonnal KÖLTÖZHETŐ Eladásra kínálok Nyergesújfalu frekventált részén egy...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (53773443)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tokod-üveggyári lakás! Eladó egy 55 nm-es tokod-üveggyári lakás a Kodály közben, közel a 10-es úthoz, de mégis kellő ...
28 711 200 HUF
522 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (54595997)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, világos panellakás eladó Nyergesújfalun azonnal költözhető! Eladásra kínálunk Nyergesújfalu frekventált részén egy ...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (55131453)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a Salétrom utcában eladó 1. emeleti, 49 m²-es, 2 szobás, világos lakás francia erkéllyel. A lakás jó adotts...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (71675343)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, belváros közelében, 53 m2- es, , 4. emeleti panel lakás ELADÓ: Az 53 m2 alapterületen, a francia erkéllyel r...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (54477616)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180966 hivatkozási számú kaposvári társasházi lakás. Prémium minőség...
48 500 000 HUF
898 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?