Eladó lakás 60 millióig (14097 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 097 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93945468)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Szegeden, Felsővároson. a lakás egy 4. emeleti, nem zárószinti ingatlan, amely praktikus elosztással ...
49 000 000 HUF
816 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87797335)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (28993375)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy azonnal költözhető, igényesen felújított, 39 m²-es lakást, csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező lakótel...
47 500 000 HUF
1 283 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi panel lakás hirdetés (43426664)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hódmezővásárhely belvárosában második emeleti panellakás eladó! Eladásra kínálunk egy tízemeletes, liftes házban, egy felújít...
47 000 000 HUF
886 792 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43837738)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházban, Újdonság! Saját ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (93242222)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (37735137)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ideális lakás nagycsaládosoknak, vagy hosszútávú jó befektetési lehetőség Oroszlány központjában! Eladó 63m2-es három szobás ...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (82733547)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33639394)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-es, 4. emeleti panel lakás, liftes társasházban. A la...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24486694)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ingatlan hangulatos kialakítása és vi...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92321424)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt városrészében, Széchenyiváros kiváló részén eladóvá vált – külföldre költözés miatt – egy 54 nm-es, erkély...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (68322521)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadi...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (44467933)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2010-Es építésű, 59 m2-es, teraszos szigetelt tégla lakás eladó a Károlyvárosban! Az ingatlan téglából épült, mely 15 cm-es hő...
59 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (77254759)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Eger nyugodt részén eladó egy 16 m2-es, garázsból praktikusan átalakít...
19 900 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (37393332)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (42953387)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás Gyöngyös belvárosában, kertkapcsolattal és vállalkozási lehetőségekkel. Heves megye Gyöngyös belvárosán...
28 500 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (33348434)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (56249533)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (63272966)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (97655474)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal