Eladó lakás 60 millióig (14097 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 097 db
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (54878426)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (83757484)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (31441673)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári stílusú lakás eladó Nagykőrös belvárosában Nagykőrös központjában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú,...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (58135761)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon liftes, csendes házban. INGATLAN helyszíne, LOKÁCIÓ - Veszprémben, a közkedvelt Jutasi úti lakót...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (93493277)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Balaton-part közeli, 2 szobás lakás eladó a Kenese Liget prémium lakóparkban. *** Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (63852446)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (45422467)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34446879)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
13. kerületben, a Hősök tere közelében, Rákosrendezőn ajánlok figyelmébe egy földszintes jó állapotú 2 szobás 43 m2-es házikót,...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (85446442)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35923795)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs belvárosában kiváló befektetési lehetőségPécs belvárosában eladó egy 63 m²-es, földszinti, 2 szobás i...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39473318)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32772319)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3, 5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás pa...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45533159)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári panel lakás hirdetés (62333277)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 28 nm garzonlakás eladó. a lakás 4 emeletes panel társasház első emeletén helyez...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77371462)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74428443)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (61774329)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38651647)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92812724)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38657313)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal