Eladó lakás 60 millióig (14100 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 100 db
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (65234497)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tökölön a Pestí úti lakótelepen egy 4 emeletes társasház III. emeletén elhelyezkedő 49 m²-es téglalakást. A...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33766332)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tégla építésű társasház földszinti lakása eladó. Tehermentes, azonnal birtokba vehető, felújítandó állapotú. Kis fantáziával ...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (94479377)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tisztelt Érdeklődő! Szombathelyen, a Széll Kálmán utcában 2 szobás, erkélyes téglalakás eladó! A lakás 53 nm-es, harmadik e...
35 100 000 HUF
662 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (34793263)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csak irodánkat bízták meg! ! ! A Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Kaposváron az északnyugati városrészben egy ELSŐ emeleti, 6...
43 900 000 HUF
719 672 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84877435)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Örökösföld városrészében a Fazekas János téren kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 61 m2 a...
40 900 000 HUF
670 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (67537515)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdúszoboszló Bródy Sándor utcai 2020-ban épült társasházban földszinti, erkélyes, 34, 93 m2-es üdülőegység eladó. a lakás bút...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (32773387)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a Szent István templom közelében, társasház udvari részén, földszinti, 31 nm-es, gáz-konvektoros fűtéssel rendelkező, tehermentes garzonlakás, pincetárolóval, gyors birtokba adással eladó. Ár: 22, 9 M Ft. Érd: 06 20 939 7745
22 900 000 HUF
738 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi tégla lakás hirdetés (64537233)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonalmádi – stílusos, teljesen berendezett lakás a centrum közelében Balatonalmádi közkedvelt részén, a centrum közelében ...
52 900 000 HUF
1 706 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99357474)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecenben – Kemény Zsigmond utca Debrecenben, a Kemény Zsigmond utcánál eladó egy 4. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (89757383)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Téglás központjában, zártudvaros, 8 lakásos társasházban, 1 emeleti, 70 m2-es, nappali+ 3 szobás, tégla építésű lakás eladó! ...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42439597)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Airbnb-re kész lakás! A lakásban a felújítás óta senki nem lakott, így minden érintetlen! Ha nem akarsz hónapokat tölteni s...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (37867924)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kitűnő elosztású felújított, 2 szobás, 2. emeleti erkélyes lakás Kecskeméten! Megvásárlásra kínálok Kecskeméten, 3 szintes tá...
28 900 000 HUF
688 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86723731)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33457399)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon terasszal újpesten, a nép-sziget KÖZELÉBEN! Újpesten, a közkedvelt Nép-sziget szomszédságában, kiváló közlekedés...
36 500 000 HUF
1 303 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93649997)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Podmaniczky utcában Eladó a Podmaniczky utcában egy 50 m²-es, földszinti, tel...
57 000 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
53 800 000 HUF
1 630 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (99452973)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető egy szobás, klimatizált, második emeleti siófoki tégla lakást kínál megvételre a belvárosban a lido home ing...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma