Eladó lakás 60 millióig (14100 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 100 db
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (43741555)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás eladó hajdúböszörményben – jókai U-BAN 47, 49 m²-es modern földszinti nappali + 1 szobás lakás leköthető. Vá...
51 900 000 HUF
1 104 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (92588557)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó helyen lévő, erkélyes panellakás, garzonárban VESZPRÉMBEN! Veszprémben, a Március 15. Utcában, felújítandó, erkélyes panel...
38 900 000 HUF
926 190 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (35771871)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás lakás eladó Halásztelek központi, mégis csendes lakóparkjábanEladásra kínálunk Halásztelek közkedvelt, közpo...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (69688468)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39336874)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás panellakás Debrecen Újkert városrészében Debrecen közkedvelt részén, Újkertben, a Doberdó buszforduló ...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (52214958)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás lakás eladó Halásztelek központi, mégis csendes lakóparkjában Eladásra kínálunk Halásztelek közkedvelt, köz...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (54753232)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon liftes, csendes házban. 1. Ingatlan helyszíne, LOKÁCIÓ - Veszprémben, a közkedvelt Jutasi úti la...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (77384372)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó első emeleti lakás Ajkán! Kellemes, otthonos kialakítású, 51, 4 m2 hasznos alapterületű, első emeleti lakás eladó Ajkán...
34 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77332785)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (13149482)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74321151)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (97899785)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan leírása: Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lakást Paks közkedvel...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46259755)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3, 5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás pa...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34669471)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (33244334)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkövesden egy 1 emeleti, felújított, 2 szobás lakás. Az ingatlan alapterülete 53 m2, jó elosztású, világos belső ter...
40 000 000 HUF
754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (49749179)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68449464)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31425363)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74483756)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal