Eladó lakás 60 millióig (14131 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 131 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59289493)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új otthonok, új lehetőségek Debrecen belvárosának közelében! - II. Ütem indul A nagy sikerű első ütem után folytatódik a mod...
53 676 000 HUF
1 412 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74253214)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagyerdőalján, a Kassai Campus közelében azonnal költözhető lakás eladó! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Kassai úti Cam...
59 000 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53358447)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96366773)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45741432)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (29492824)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (86711132)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97639336)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadi...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37478461)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklóson a Jókai utcában egy földszinti 43nm-es lakás. Egy nagy szoba, egy fél szoba, közlekedő, konyha étkez...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94737274)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (18235493)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba szívében, a Csaba Center közvetlen közelében eladó egy 54 m? -Es, 2 szobás, 2. emeleti, liftes tégla lakás egy 2005-...
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (73299293)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés belvárosában, a piac környékén eladó egy 56m2-es 1. emeleti lakás, 4m2-es loggiával! Az ingatlan szuper elhelyezkedéssel ...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (72443353)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges polgári lakás a belvárosban – kiváló befektetés pápán | 3% hitelre ALKALMAS Ha egy értékálló, hangulatos és modern o...
40 100 000 HUF
871 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73878594)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A társasház harminc centiméteres vázkerámia tégla falazó elemekkel, tizenöt centiméteres homlokzati hőszigeteléssel, harminc ce...
36 700 000 HUF
815 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (94897492)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 700 000 HUF
815 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (35495333)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Tágas, felújított lakás csendes környezetben – kiváló lehetőség PÁPÁN Képzelje el, hogy egy világos, tágas otthonba érkezik haz...
37 490 000 HUF
543 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (35495333)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
37 490 000 HUF
543 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (15393474)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79439939)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (91742648)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Pécs belvárosának egyik legjobb részén egy különleges hangulatú, belső kétszintes tégla lakás. Az ingatlan egy rendezet...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal