Eladó lakás 60 millióig (14131 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 131 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39957943)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Uránvárosi részén eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás, amely kiváló lehetőséget kíná...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94434763)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (46529337)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (93379559)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62791693)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (23862437)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! Várom hívását további információkért, akár hétvégén/ünnepek alatt is! Becker Martin 06 20 945 2945
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36942483)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63971444)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97448537)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179487 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
55 200 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (79995533)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (27698744)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában lévő 41 m2-es tégla építésű kertkapcsolatos lakás ELADÓ! Jellemzők: - 41 m2-es lakótér - 60 m2-es sajá...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (87746344)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93233348)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában lévő 41 m2-es tégla építésű kertkapcsolatos lakás eladó! Jellemzők: - 41 m2 lakótér - 60 m2 saját kert...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92546384)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (46228834)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m²-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, ame...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (48834445)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (37774637)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás Halásztelek központjában saját ízlésére formálható otthon, remek lehetőség! Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkél...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (83745946)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás Halásztelek központjában? Saját ízlésére formálható otthon, remek lehetőség! Eladó egy 60 m? -Es, 2 szobás, erk...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (84178822)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43892632)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás Halásztelek központjában - saját ízlésére formálható otthon, remek lehetőség! Eladó egy 60 m2-es, 2 szobás, erk...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal