Eladó lakás 60 millióig (14140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 140 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31494725)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Petőfivárosban, liftes házban, gázcirkós, nappali + 2 szobás lakás, zárt udvari beállóval ELADÓ! Jellemzők: té...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31494725)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (39677434)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56476684)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének ...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72379294)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (37139954)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74943597)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! A XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szo...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (14675467)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 26 m²-es, első emeleti garzonlakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. A lakás különlegessége, h...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (73193555)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (64534934)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Putnok9n eladó egy 123 nm-es, kertkapcsolatos társasházi lakás. Az ingatlan a település központjában, frekventált helyen, a he...
13 600 000 HUF
110 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (85363343)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (38955523)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Havanna lakótelep központi részén egy 35nm-es, másfél szobás lakás. A ház a 70-es években épült, a lakásban az elektro...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85123496)
64 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretném eladni a lakásomat, sajnos. Jelenleg albérlő lakja.
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (48689146)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Referenciaszám: #NH1941-2 Infó: Papp Nikolett Juhász Kornélia Kiskunhalas Jókai utcában 2 szintes kertkapcsolatos lakás! Elad...
29 900 000 HUF
284 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (38134984)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1941-1 Infó: Papp Nikolett Juhász Kornélia Kiskunhalas Jókai u. Felújítás alatti 2 szobás amerikaikonyhás k...
29 900 000 HUF
467 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64376944)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hangulatos abszolut belvárosi tágas lakást vagy irodát szeretne, akkor ne késlekedjen! A Kis-Hunyad utca elején kínálunk elit...
40 900 000 HUF
486 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72375979)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irányár: 64, 9 millió FtTelefon: +36 20 926 8433 Eladó teljesen felújított lakás a Vasgyár utcában Belváros szélén, a Vasgyár u...