Eladó lakás 60 millióig (14140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 140 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59345758)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Ligetváros egyik frekventált részén, a Péterfy Sándor utcában eladó egy 88 nm-es, szuterén elhelyezk...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (75749349)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosban az Ifjúság úton ötödik emeleti lakás eladó. Az ingatlan tehermentes, másfél szobás, alapterülete 36 m2. Tö...
31 900 000 HUF
886 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44447597)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szeged egyik kedvelt lakóövezetében, Retek utcában eladó egy 9. emeleti, 47 m²-es, két külön bejáratú szobás, loggiás, részben ...
46 600 000 HUF
991 489 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi tégla lakás hirdetés (44478346)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű 32 lakásos aszti lakópark újszászon: 4db 2 lakásos ikerház + 4db 6 lakásos, 2 szintes társasház. 2026 Nyár eleji áta...
49 990 000 HUF
877 017 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (34794233)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aradi lakótelepen a  város  kedvelt részén kínálok megvételre egy 68 m² alapterületű, harmadik emeleti társasházi lakást. Az in...
28 500 000 HUF
419 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45646296)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Megvételre kínálok egy remek elhelyezkedésű ingatlant a Sóstói erdő közelében a következő paraméterekkel: - 62 m2 alapterület ...
47 500 000 HUF
766 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (95326414)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Irodánk a Tallinn városrészben kínál 1+1 fél szobás, étkezős, jó elrendezésű 3. emeleti lakást! Főbb információk :  - nappal...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (33734922)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentesen a belvárosban eladó nappali/étkező + 1 hálószobás, 55 m2-es, erkélyes lakás. A környék infrastruktúrája kiemelkedő:...
27 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (86437394)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 71 nm-es, 3 szobás + étkezős, erkélyes lakást, amely ...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49518432)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keszthely egyik legkedveltebb, nyugodt környékén kínálunk megvételre egy 3. emeleti, teljes körűen felújított, világos, tágas l...
53 500 000 HUF
835 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (88755596)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kistarcsa központi helyén, de egy csendes mellékutcában, kertvárosi környezetben eladó az alábbi garzon lakás. Amit tudni érd...
42 500 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14924475)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában megvételre kínálunk egy 77 m²-es, belső szintes, tégla építésű lakást, amely jó állapotú és praktikus ...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56543993)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Belvárosban, Omnia kávézó közelében eladásra kínálunk Nappali + 2 szobás, 2 erkélyes, 77 nm-es lakást tégla építé...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (84474418)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Hímesben, Városmajor utcában, Azonnal birtokba vehető, 1. emeleti, 2+1 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás szigetelt...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (56933439)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr, Adyváros, Kodály Zoltán utcában 62 m2-es, 3 szoba hallos erkélyes panel lakás eladó a 7 -dik emeleten. A környék infras...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (31597446)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, mégis egy csendes, nem forgalmas utcában egy 6...
9 999 000 HUF
156 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai tégla lakás hirdetés (67784476)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Kalocsán: kétszintes lakás a belvárosban? Akár két lakrésznek Kalocsa központjában, a Búzapiac téren kínálunk ...
52 600 000 HUF
604 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (52934933)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok belvárosában kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 53 m2-es, részben felújított téglalakást. Az ingatlan elhelyezkedése k...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38838713)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó egy 41 m²-es, 1 szobás lakás egy 3 emeletes, tégla építésű társasház földszintjén. A lakásról: Tájolása: Déli ...
54 900 000 HUF
1 339 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37897788)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2