Eladó lakás 60 millióig (14218 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 218 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57768324)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (35699417)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított, két szobás, első emeleti lakás Tiszaújváros szívében Tiszaújváros frekventált részén, a buszállomá...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28585875)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32124759)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben a Maklári hóstya egyik legjobb utcájában, legfelső szinti napos, világos, csendes, kétszobás lakás a strandra néző kilá...
38 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27443563)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Epreskert részén felújított, két szobás, 2. emeleti, erkélyes lakás eladó. Környezete: Közelében buszmegállók, kivál...
52 500 000 HUF
954 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26433698)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség fiataloknak, pároknak vagy akár befektetőknek! Ez a 3. emeleti, csúsztatott zsalus technológiával készült lak...
59 900 000 HUF
855 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95314468)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 99 modern, új kialakítású lakás Szolnok belvárosában, ahol minden adott az igényes, kifinomult élethez – vagy egy hosszú ...
26 900 000 HUF
896 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (89389944)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
934 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74373857)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 900 000 HUF
974 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57473353)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 30 m2-es, 1 szobás, erkélyes, parkra néző, világos lakást. Amit érdemes tudni róla: - szobá...
30 500 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98727179)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó garzon eladó a VIII. kerületben – Kőris utcában Budapest VIII. kerületében, a Kőris utcában eladó egy 2. emeleti, ...
32 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96383777)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza kedvelt részén, a Sóstói erdő szomszédságában 67 m²-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan szigetelt, t...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96642334)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt, panel építésű, 4 emeletes társasház 4. eme...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (88447524)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, erkélyes, 7. emeleti lakás szigetelt, liftes panel társasházban. A lakás nagy kon...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18455343)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, az Erdei Tornapálya közelében eladásra kínálunk egy 67 nm-es, 2. emeleti, erkélyes lakást. Az ingatlan 1+2 szobá...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46914729)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Malomkertben, Kórház közelében, 59 nm-es, nappali + 2 szobás, konyha - étkezős lakás, szigetelt, téglaépítésű, zá...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32374916)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Sóstói erdő szomszédságában, 67 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén f...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (53219265)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, a Schmidt Mihály utcában eladó egy azonnal költözhető, 67 m²-es, téglaépítésű lakás a társasház 2. emeletén. Az i...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63841138)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, a Schmidt Mihály utcában eladó egy azonnal költözhető, 67 m²-es, téglaépítésű lakás a 2. emeleten. a lakás 1 + 2 ...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (83379326)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban az erdő közelében eladó egy 67 m²-es, 1+2 szobás, jó állapotú téglaépítésű lakás. Az ingatlan laminált...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal