Eladó lakás 60 millióig (14207 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 207 db
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34658454)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179931 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. ARANYHEGYI nyugalom...
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79933258)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59139239)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (84443524)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerület...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (87679222)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét a Széchenyivárosban 62 m-es, 2 és fél szobás, 4. emeleti, erkélyes lakás eladó. Főbb jellemzők: - 4. emelet nem zá...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (91536457)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét – Hunyadiváros 48 nm-es, erkélyes tégla lakás garázzsal eladó! Az ingatlan egy körfolyosós társasház 1. emeletén ta...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44394353)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, 68 m²-es lakás garázzsal Kecskemét belvárosában – ELADÓ! Kecskemét közkedvelt részén, Máriavárosban, rendeze...
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (39195649)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás jó elhelyezkedéssel Salgótarjánban! Salgótarjánban, a Vásártéren kínálunk eladásra egy 54 m²-e...
17 900 000 HUF
331 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (61478345)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
43 900 000 HUF
878 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (45476997)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (87428461)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán eladó egy szuper, 2 erkélyes lakás – akár 3%-os osp hitelre is! Ha egy jó elhelyezkedésű, saját ízlésedre szabható laká...
35 500 000 HUF
669 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (79891489)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 nm-es, kétszobás lakás Ajka központjában – tökéletes első otthonnak! Ha fontos számodra, hogy a város szívében lakj,...
41 990 000 HUF
777 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (73145333)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Ajka zöldövezetében – költözz egy nyugodt, mégis praktikus otthonba! Ajkán, csendes, zöld környezetben eladó egy ...
34 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (77456432)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54474253)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23322774)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39414483)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74361332)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35768451)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal