Eladó lakás 60 millióig (14207 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 207 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (93778245)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Széchenyivárosban egy 34 nm-es, első emeleti, erkélyes lakást, amely felújítást igényel, így új tulajdonosa sa...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75136737)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában, Sólyom utcán, 58 nm-es, Első Emeleti, Nappali+2 Szobás, Kilépővel Rendelkező Lakás Eladó. Szigetelt...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (77883994)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Belvárosban, Kossuth utcában, Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes, Földszinti, 57 nm-es lakás szigetelt, ...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (45734688)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 52, 5 millió FtTel: +36 20 926 8433 Belváros közelében, erkélyes, 64 nm-es, nappali + 2 szobás lakás eladó Nyíregyháza belv...
52 500 000 HUF
820 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (59935972)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Leírás Szeged Újszeged városrészben, az Erzsébet liget szomszédságában, csendes, parkosított környezetben, a Korondi utcában, ...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (39143999)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 81 m²-es, háromszobás, 2024-ben felújított, modern kialakítású ingatlan Angyalföld csendes részén, a Forgách utcában. Fo...
59 900 000 HUF
739 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (43544135)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 3 fél
Baján, az Alvégi városrész kedvelt részén kínálunk megvételre egy 78 m²-es, kétszintes lakást egy 2003-ban épült, rendezett tár...
45 800 000 HUF
587 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (85378263)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja belvárosától kb. 1. 5 Km-re, az Aldi közelében, egy 6 lakásos társasház 1. emeletén kínálok megvételre egy 68 m²-es, napfé...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (44781263)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján, rendezett városi környezetben kínálok eladásra egy 54 négyzetméteres, két szobás, részben felújított panel lakást, amely...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (41719428)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 42 nm-es, 3. emeleti, 2 szobás a 3%-os hitelre is alkalmas lakást Mosonmagyaróváron. Az ingatlanhoz tartoz...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Algyői panel lakás hirdetés (93476241)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Algyőn, kiváló elhelyezkedésű, loggiás lakás saját garázzsal eladó! Eladásra kínálunk egy 2. emeleti, loggiás lakást Algyő sz...
47 500 000 HUF
879 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (78313673)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pesterzsébet központjában lévő, azonnal költözhető, rendezett, zárt kerttel rendelkező, erkélyes társasházi LAKÁS A lakásban a...
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54453752)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Népszínház utcában Szép állapotú társasház földszintjé...
37 600 000 HUF
2 211 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22874559)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 800 000 HUF
1 712 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94556858)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa kedvelt részén, az interspar közelében kínálunk megvételre egy 67 m²-es, téglaépítésű, erkélyes lakást, amely remek...
34 800 000 HUF
519 402 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (44243954)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kaposvár szívében, az Ady Endre utcában eladó egy teljesen felújított, modern és remek elosztású első emeleti téglalakás! Az in...
43 500 000 HUF
639 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari tégla lakás hirdetés (73768446)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma