Eladó lakás 60 millióig (14207 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 207 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45612272)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (86734427)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában a Selyem utcán eladó 32 m2-s egy szoba, konyhás, fürdőszoba és wc egyben, tároló, egyedi gáz és klíma ...
39 000 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89661952)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Jósavárosban 9. emeleti, liftes, 56 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ingatlan főbb jel...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92872349)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc abszolút belvárosában, a Széchenyi utcában, az ikonikus Tulipántömb társasház tetőterében egy bruttó 55 m² alapte...
37 500 000 HUF
681 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42398733)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen közkedvelt városrészében a Vénkertben, Hortobágy utcán kínálunk eladásra egy teljeskörűen felújítandó 53 nm-es, 1+2 sz...
56 500 000 HUF
1 066 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72272154)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldre néző nyugalom Angyalföld kertvárosi részén – azonnal kiadható, mégis alakítható otthon! Budapest XIII. kerületének egy...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34547359)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a III. kerület óbuda óváros RÉSZÉN, egy 34 nm-es 1 szobás jó állapotú tégla LAKÁST. A ház egy 4 szintes tégl...
58 800 000 HUF
1 729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (45445572)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Malomkert, Kert utca 2004-ben épült szintráépítéses, tégla társasházi lakás eladó. Az ingatlan 83 nm alapterületű...
53 700 000 HUF
521 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79841369)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában kínálunk megvételre egy 63 m²-es, földszinti lakást, amely kiváló választás mindazok számára, akik a v...
42 900 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56766494)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások a Hatzel tér közelében – modern otthonok Nyíregyháza belvárosában Eladó új építésű, 1 szobás, amerikai kony...
51 953 000 HUF
1 060 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (67337977)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás a Hatzel tér közelében – modern és kényelmes otthon pároknak vagy befektetőknek Eladó egy 1 szobás, tágas ame...
51 975 000 HUF
1 060 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35694838)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kiemelt elhelyezkedésű részén, egy új építésű, 4 lakásos társasház földszintjén kínálunk megvételre egy 47, 48 m²-e...
45 391 000 HUF
945 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (76535842)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 nm-es, tégla építésű társasház 4. emeletén található, teljes körűen felújított lakás, amely tökéletes választás fi...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58388767)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében, az Őz utcán eladó egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás, erkélyes lakás egy négyemeletes társasház h...
52 500 000 HUF
820 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35424336)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében, csendes és rendezett környezetben kínálunk megvételre egy 64 m²-es, 2 szoba nappalis, erkél...
52 500 000 HUF
820 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (51297467)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs patacsi városrészéhez közel, a Tortyogó "lakóparkban" eladó ez az épp felújítás alatt álló, 3 lakásos sorház középső lakás...
26 900 000 HUF
517 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (55397262)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló lehetőség Ajka szívében – alakítsa saját ízlésére új otthonát! Ajka egyik legkedvezőbb elhelyezkedésű részén kínálok m...
41 900 000 HUF
665 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi tégla lakás hirdetés (34324478)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium minőség, modern elegancia – Exkluzív lakás eladó Szeghalom központjában Szeghalom egyik legkedveltebb részén, a Fáy And...
34 990 000 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal