Eladó lakás 60 millióig (14206 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 206 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (19746989)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Enyezd utcában, 35 m²-es, 1, 5 szobás, 4/3. emeleti, középső panel lakás eladó. Eredeti állapotú, felújítandó ingatlan jó ...
29 900 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38174645)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Kertváros, Berek utca – 63 m²-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó 4 szintes, szigetelt társasház 2. emeletén. Jó állapot, m...
47 900 000 HUF
760 317 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92974773)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, első emeleti 53 m2-es erkélyes, csendes belső területre néző, mért fűt...
51 500 000 HUF
971 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (65984353)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező kis lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5 emel...
52 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (73332764)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (42745237)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ez az igényesen felújított, kétszintes téglalakás Dombóvár szívében. A lakás elrendezése rendkívül jó, praktikus. Az als...
57 991 000 HUF
637 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (24447324)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3. 000. 000 Ft irányár csökkenés! ! ! Belvárosi életérzés és tetőtéri nyugalom Kaposvár szívében! Eladásra kínálunk egy kiv...
33 000 000 HUF
523 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (63852737)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó földszinti, tégla építésű lakás Gyulán, a Budrió lakótelepen! Gyula kedvelt, jól megközelíthető részén, a Budrió lakóte...
34 500 000 HUF
650 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi tégla lakás hirdetés (73154753)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szerencsen egy kivételes adottságokkal rendelkező, 97 m2 alapterületű, első emeleti lakás.  Jelenlegi kialakításában 2, 5...
36 000 000 HUF
371 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (75477335)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Salgótarján belvárosában! Salgótarján szívében, a belváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 1+2 f...
32 900 000 HUF
567 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99922432)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc, Szentpéteri kapu városrészben, a Kassai utcában egy felújítandó, földszinti, 53m2-es, 2 szobás lakás. A 4 emel...
24 900 000 HUF
469 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89548438)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest IX. kerület, bakáts tér közelében Besorolása: Raktár 44 nm 1+2 helyiség | Teljes körűen felújítva Új ablakai az épüle...
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87473333)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiadásra tökéletes választás! Saját részre is! KOSSUTHFALVÁN a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szige...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (35959239)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54m²-es lakás Ajkán, kiváló állapotban! Ez az 3. emeleti lakás remek választás mindazoknak, akik egy gondosan karbantar...
40 900 000 HUF
757 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (99324462)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 45 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén saját terasszal és külön bejá...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43116496)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 64 m2-es, 3 szoba + hallos, 3. emeleti erkélyes lakás, Tatabányán, a Gál István lakótelep egy nagyon nyugodt részén, ...
43 500 000 HUF
679 687 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal