Eladó lakás 60 millióig (14231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 231 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34877924)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Vasútállomás közelében, a Huszársoron eladó egy 68 nm-es, 2 szoba, étkezős, földszinti elhelyezkedésű lakás, 3 s...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49357394)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerület frekventált részén, a Teréz körúton kínálunk megvételre egy belső kétszintes, teljes körűen felújított lakást, am...
59 900 000 HUF
1 761 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (59224457)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújítandó lakást keres? Beruházásra vagy saját részre? Székesfehérváron, Vízivárosban egy tíz emeletes társasház nyolcadik e...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési egyéb lakás hirdetés (49439797)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Békés vármegyében, Békésen, zöldövezeti környezetben, a Körös mellett egy 56 m²-es, 2 és fél szobás, 2. emelet...
21 500 000 HUF
383 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (29344557)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Szekszárdon 75 m2-es, 4 szobás, központi elhelyezkedésű lakás erkéllyel. ELHELYEZKEDÉS: - Szekszárd központjában a Széc...
45 900 000 HUF
612 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (32498569)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szolnokon, a kedvelt Tallinn városrészben, az új építésű Boglárka utcai lakóparkban, lakások eladók. Ez Szolnok csendes, közk...
30 400 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (45774458)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál kiváló állapotú 2 szobás lakást Tapolcán. Az Ingatlan Presszó által kínált tapolcai i. emel...
41 500 000 HUF
798 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34953746)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak készpénzes VEVŐKNEK! Eladó felújított lakás Dunakeszi központi részén, a főút mentén! Dunakeszi frekventált, központi ...
36 900 000 HUF
802 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (49274393)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínálja a következő ingatlant! Szolnokon, a belváros közelében, a Thököly úto...
39 900 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15386515)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jól alakítható ingatlan, bontható válaszfalakkal. . . . 2 BEJÁRATTAL. . . . . 6. kerület, Szív utcában, Kmethy György utca kö...
59 000 000 HUF
1 404 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi egyéb lakás hirdetés (84248797)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Cegléden a belvárostól néhány perc sétára egy 59 nm-es kertkapcsolatos galériás lakás. Az ingatlan pár é...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (78546259)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (16967374)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35692118)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74552768)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPESEladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utcai...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (97248972)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179681 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
47 490 000 HUF
1 249 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (39245632)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Center Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179233 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Győr Nádorváros ...
46 900 000 HUF
852 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33796967)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, felújított, 3 szobás lakás, Miskolc belváros közeli helyen. Miskolcon, Kis-Hunyad utcában eladó egy 73 m2-es, tágas, na...
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31343323)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás el...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal