Eladó lakás 60 millióig (14243 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 243 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97724836)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73533464)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (39894177)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34663177)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (89353846)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (57681246)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fonyód belvárosában eladó egy 79 négyzetméteres lakás! ! ! A lakás egy háromemeletes társasházban található. Az ingatlan felos...
59 500 000 HUF
753 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajmáskéri tégla lakás hirdetés (43345297)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajmáskéren 1+2 félszobás lakás eladó kiváló elhelyezkedéssel Eladásra kínálok Hajmáskéren, egy téglaépítésű, négyemeletes tár...
29 000 000 HUF
690 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Únyi tégla lakás hirdetés (37473994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tó parti teraszos 55 nm 2 szobás társasházi lakás eladó únyban! Ideális első lakásnak, időseknek vagy természetkedvelőknek LA...
43 000 000 HUF
781 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56426337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt részén, a Nagyerdőtől egy perc sétára eladó egy 50 m2-es, nappali + 2 fél szobás, gázfűtéses, 3. emeleti lakás...
58 500 000 HUF
1 170 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi tégla lakás hirdetés (49772847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Kivételes lehetőség befektetők számára vagy összeköltöző nagy családoknak! Eladásra kínálunk egy használt, 179 négyzetméteres,...
59 000 000 HUF
243 801 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54598722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 57m2 panel lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Római városrész • Üzletek, buszmegálló pár száz méteren bel...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64236539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, a Havanna lakótelepen kínálunk megvételre egy 44 m²-es, másfél szobás,...
56 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23749364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó szuterén lakás Debrecenben! 61 Nm-es, jó elosztású ingatlan várja új tulajdonosát, aki saját ízlése szerint...
49 000 000 HUF
803 278 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (75732314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, 28 lakásos, prémium tégla társasház – a, b, C épület Kertkapcsolatos, belső kétszintes, galériás és penthouse lakás...
55 990 000 HUF
1 142 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai egyéb lakás hirdetés (69235642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyulán, a Belső-Törökzugban egy szép állapotú, 52 m²-es, 4. emeleti, erkélyes, két szobás lakás! Lakás jellemzői: - Két...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74887464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 34 nm alapterületű, 1, 5 szobás, jó állapotú lakás Budapest IV. kerületében, Újpest központ közelében. a praktikus el...
54 500 000 HUF
1 602 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54354438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, az Aschner Lipót tér közelében, csendes, fás mellékutcában eladó egy 32 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakás, amel...
46 500 000 HUF
1 453 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (63394424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Salgótarján belvárosában, ahol eladó egy 6. emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatla...
21 490 000 HUF
467 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (77734938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Balatonmáriafürdőn, közvetlenül a Balaton parton, modern formai világban tervezett, a korszerűség és elegancia mellett, minőség...
49 987 255 HUF
1 249 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37264434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon kiváló lokációban – IV. kerület, Attila utca Újpest kedvelt részén, a IV. kerületben, az Attila utcába...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal