Eladó lakás 60 millióig (14243 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 243 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28351648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, a Simonffy utca csendes, sétálóövezeten kívül eső részén eladó egy 40 m2-es, tégla építésű, földszinti l...
54 500 000 HUF
1 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (44958678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Kőszegen, Vas vármegyében található 57 négyzetméteres, használt lakásunkat, amely tökéletes választás lehet fiatal ...
29 900 000 HUF
388 311 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (23366533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza felkapott környékén, a Vasvári Pál utcában eladó egy igazán barátságos, azonnal költözhető lakás, ami tökéletes vál...
52 900 000 HUF
777 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (64449159)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Keszthely belvárosában, a főtér mellett újépítésű prémium iroda eladó, ami lakásnak is kiválóan ALKALMAS ...
49 900 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (36737386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tapolca Nyugati városrészében egy 2 szobás, 4. emeleti tégla lakás, rendezett tulajdoni viszonyokkal! Az ingatlanról: ...
29 500 000 HUF
536 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43298469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Víztorony Közelében, Arany János utcán, Felújított, 49 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó. Szigetelt, tégla építésű tá...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (53384543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ár: 51. 500. 000, -Ft Pest vármegyében, Tököl közkedvelt részén kínálunk eladásra egy harmadik emeleti, téglaépítésű lakást re...
51 500 000 HUF
1 051 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (22245673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 19. 000. 000. - Csongrád-Csanád vármegye, Szentes Belváros közelében 27 m2- es felújított galériás lakás eladó. Az ingatlan...
19 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72124932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Debrecen szívében: földszinti, 3 szobás lakás eladó! Debrecen belvárosában, mégis csendes, rendezett társashá...
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (89454534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében eladásra kínálok egy 25 nm-es társasházi lakást. Az ingatlanban szoba, konyha, fürdőszoba található. M...
30 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi tégla lakás hirdetés (39741277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mórahalmon Új építésű lakás eladó! A lakás jellemzői: - Mórahalom központjához közel, - tetőtéri, - bruttó 73, 39 m2 + t...
55 000 000 HUF
948 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki tégla lakás hirdetés (94924328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tisztelt Érdeklődő! Kivételes lehetőség Bük csendes részén – berendezett, erkélyes lakás saját parkolóval és medencével Bük n...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (42694342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Amit az ingatlanról tudni kell: - 53 nm-es, II. emeleti - szobái különnyílnak, laminált padlóval burkoltak - fűtésről gázkon...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55394395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Kecskeméten egy tehermentes, 69 nm-es, 2. emeleti téglalakást. Az ingatlan február közepére készül el teljese...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (35737751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a 2 szobás, 53 nm-es panellakást Győr-Adyvárosban! Eladó 53 m²-es, 10. emeleti...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (49874439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Tatabánya kedvelt kertvárosi részén egy felújított 47 m2-es, 2. emeleti tégla lakást egy rendezett, 4 emelete...
37 800 000 HUF
804 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (67141351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179529 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Eladó szép állapotú...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69243437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M² Loggiás + erkélyes 3 szoba Otthon Start hitelre alkalmas Csepel legjobb lokációja Van az a lakás, ami nem marad sokáig a...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (54243828)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28746399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted