Eladó átlagos állapotú lakás - Fót
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fót
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:21 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Balázs Gabriella
+36-(30)-737-4431
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK010626
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Fót, Eladó átlagos állapotú lakás - Fót
Eladó felújítandó, kertkapcsolatos lakás Fóton! Eladásra kínálok egy kismérerű, felújítandó, saját kertkapcsolatos társasházi lakást Fót központi részén. Kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek, amelyhez saját, elkerített kertrész, külön pincehelyiség, valamint udvari gépkocsibeállási lehetőség is tartozik. Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa teljes mértékben saját ízlésére és igényeire formálhatja. Kis alapterülete ellenére jól átgondolt elrendezésének köszönhetően élhető terekkel rendelkezik. a tágas nappali egész nap világos, kellemes, napfényes életteret biztosít. a lakás ideális választás lehet első otthonnak, de kedvező adottságai miatt befektetésre, kiadásra is remek lehetőséget kínál. Főbb jellemzők: 21 nm alapterület tágas, világos nappali jól használható elrendezés saját, elkerített kertrész, autóbeállási lehetőség a kertben, külön pince, cserélt nyílászárók, felújítandó állapot 1/1 tulajdonostól Elhelyezkedés, közlekedés: a központi lokációnak köszönhetően a mindennapi infrastruktúra könnyen elérhető. Buszmegálló néhány perc sétára található, vasútállomás rövid időn belül megközelíthető, így Budapest irányába is kedvező a közlekedés. Autóval gyorsan elérhető az m2-es autóút, valamint Budapest és a környező települések is könnyen megközelíthetők. Miért érdemes megnézni? Saját kertkapcsolatos ingatlan ilyen árszinten Fóton rendkívül ritkán érhető el. Némi ráfordítással kellemes, egyedi hangulatú otthon alakítható ki belőle. Az ingatlan rugalmasan megtekinthető. Igény esetén bankfüggetlen, díjtalan hiteltanácsadással állok rendelkezésre.
26500000 Ft
Referencia szám: lk010626-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Fóti átlagos állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Fót oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 26500000 Ft és mivel az alapterülete 21 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1261905 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balázs Gabriella összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Fót összes hirdetése között is.

