Eladó lakás 60 millióig (14242 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 242 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91462524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panelprogramos, 35 nm-es lakás Miskolc, Avas, Középszer utca! Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47239564)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 1 szobás lakás a VII. kerületben, a Klauzál tér közelében Budapest VII. kerületének kedvelt részén, a Klauzál...
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85859273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Újpesten, a Széchenyi tér közelében egy nettó 31 nm-es, 1 szobás, nyugati fekvésű tetőtéri téglalakást, amely...
42 000 000 HUF
1 354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42147466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló földszinti téglalakás saját kerttel – XVIII. kerület, Rendessytelepen Budapest XVIII. kerületének kedvelt...
35 000 000 HUF
1 129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (49653133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Mohács egyik legkedveltebb, csendes és nyugodt utcájában egy igazán meleg hangulatú, 1, 5 szobás téglalakást,...
31 500 000 HUF
684 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (51844447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lido Home Győr eladásra kínál felújított panellakást Győr–Szabadhegyen! Győr-Szabadhegy kedvelt, zöldövezeti részén, a 3-as tó...
54 900 000 HUF
1 120 408 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39362292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szoba hallos, nagy erkélyes, lakás Tatabányán a Gál istván lakótelepen, egy 10 emeletes ház 9. emeletén. A házban ...
41 200 000 HUF
749 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63433869)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető téglalakás Nyíregyházán, a Bujtos utca közelében Nyíregyháza belvárosának közelében, egy 2007-ben épül...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14357442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Győri kapu kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű tarsasház 4. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 + 1/2 szobás szé...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (28341273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Arany János utcában szigetelt, tégla építésű, társasházban 1. emeleti Teljeskörűen felújított Nappali + 2 külön n...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63859977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc Úton, Azonnal Birtokba Vehető, 55 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó! Szigetelt, tégla építésű t...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52354874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton szigetelt, panel építésű társasházban eladásra kínálunk 2 külön nyíló szobás, 51 nm-es, átlagos ál...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24861442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros peremén a Ferenc körúton alkalmi áron eladásra kínálok egy 51m2-es, 2 szobás lakást! További jellemzők:- ...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (97496335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Szabadhegy frekventált, központi részén, csendes belső udvaros környezetben, 9 lakásos társasházban rendkívüli jó adottság...
47 900 000 HUF
647 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34867547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr-Szabadhegy kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 76, 5 m2-es, 2. emeleti, nappali + 2 szobás lakást. Az ingatlan...
55 900 000 HUF
735 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (52422293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Budapest VIII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
59 900 000 HUF
1 050 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli egyéb lakás hirdetés (29321747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön, harmadik emeleti téglalakás eladó! Eladó egy harmadik emeleti, 49 m²-es, 2 szobás lakás, amely erkélyével a zöldövez...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (34833594)
4 hónapja a megveszLAK-on