Eladó lakás 60 millióig (14242 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 242 db
Eladó Kocséri egyéb lakás hirdetés (85373314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Kocsér belterületén új négylakásos könnyűszerkezetes társasház 47 m2-es hasznos alapterületű lakása, 998 m2-es t...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (79599972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a fényben úszó, 53 négyzetméteres lakást Szeged Úrjahős utcájában. Az ingatlan a nyolcadik emeleten helyez...
51 490 000 HUF
971 509 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mórahalomi tégla lakás hirdetés (17873449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű, hamarosan költözhető zöldövezeti lakások Mórahalmon, 55 év felettieknek! Ez a különleges lakópark három, különálló ...
40 827 000 HUF
1 020 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44692436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön kony...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (44797422)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Pesterzsébet központjában! Megvételre kínálunk egy 55 nm-es, 3. emeleti, világos, erkélyes lak...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (63755754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (39686747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (74815292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet jó ...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44457558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az in...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (76635739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, felújított 2+1 szobás földszinti lakás Mezőkövesden, saját garázzsal, zárt udvarral és külön bejárattal! Mezőköv...
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (48754849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri egyéb lakás hirdetés (13882346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Kocsér belterületén új négylakásos könnyűszerkezetes társasház 77 m2-es hasznos alapterületű lakása, 998 m2-es t...
55 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (51613168)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúnánás központi részén azonnal költözhető, 3 emeleti lakás, 75 m2-es tégla lakás eladó Hajdúnánás egyik jól megközelíthető...
42 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36344454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
59 800 000 HUF
1 573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59547773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (33234536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73686922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64369232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (55989359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (63748889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal