Eladó lakás 60 millióig (14242 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 242 db
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (59946413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kisvárda városközpontjában – első emelet! Kisvárda városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 5...
34 990 000 HUF
636 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26338493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyi...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87224513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló in...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89465251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (82218287)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakás Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a n...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97454298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43645782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli oldalon - eladó egy nagyon jó elrendezésű 49nm-es panellakás. Az élhető terekkel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (99777344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (94893336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (96174173)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre ajánlok Komlón a Jó szerencsét utcában egy tégla építésű társasház 2. emeletén, 51 m2 - es, erkélyes, 2 szobás, gázk...
18 500 000 HUF
362 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47943695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (35165928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (49446577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179104 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Eladó lakást ...
39 999 000 HUF
727 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25446655)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179198 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Az Openhouse ...
40 500 000 HUF
723 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41249472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (82577683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79225469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás kiváló lokációval Pécs belvárosában! a lüktető város központjában, mégis csendes belső udvari társasház ré...
55 000 000 HUF
1 122 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (87572471)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tatabánya Dózsakertben magasföldszinti átalakított lakás eladó! Az ingatlan egyik részének alapterülete 64 m2, jelenleg egy egy...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13275988)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kórház vonzáskörzetében, a Kert utcán magas földszinti lakás eladó. Jellemzői: - 1+1 szoba, konyha, közlekedő, f...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (84949482)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Utolsó lakás - utolsó ESÉLY! ! ! ÚJ építésű lakóparki lakás, 61 m2, 3 szoba, 4 m2 erkély - zöld környezet- Dorog Dorogon a t...
55 900 000 HUF
916 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?