Eladó lakás 60 millióig (14242 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 242 db
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (62123734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai egyéb lakás hirdetés (33624524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Orosháza külterületén, Békés megyében egy különleges hangulatú, 71 nm-es társasházi lakás, amely egy nyugodt, természetkö...
29 000 000 HUF
408 450 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (47239713)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (48929265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (15364368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35944931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45683548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest egyik kedvelt részén, a Rejtő Jenő utcában egy 38 m²-es, jó állapotú lakás, közvetlenül a Magyar Színház mellett...
56 000 000 HUF
1 473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89343933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Zsókavár utcában- Felújítandó, 47 m²-es, gardróbos lakás, szigetelt házban, LAKÁS JELLEMZŐI: A nyílászárók cser...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49944267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác Deákvár kedvelt, zöldövezeti részén kínálunk eladásra egy 2. emeleti, két külön nyíló szobás lakást. Az ingatlan világos és...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32643747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Kőbánya kedvelt Ligettelek városrészében egy első emeleti, tégla építésű lakást. A...
58 900 000 HUF
1 015 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (35944897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó téglalakás Eladó Jászberényben! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, felújítandó téglalakást Jászberény, jól megközelít...
23 990 000 HUF
436 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (44942229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, k...
12 990 000 HUF
209 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (56334793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Zalaegerszegen - 50 M Ft❗️ Zalaegerszegen eladó egy 69 m²-es, földszinti, téglaépítésű lakás csendes, rendezett ut...
50 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26377885)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Első emeleti Tégla lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Technikum városrész • Üzletek, buszmegálló pár száz...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (29587652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szekszárdi belváros közelében, parkos-fás övezetben található ez a remek elrendezésű, déli loggiával rendelkező, jó állapotú ...
42 900 000 HUF
727 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (43785969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keres, ahová csak be kell költöznie, és minden már tökéletesen a helyén van, akkor ezt imádni fogja! Eladó eg...
44 990 000 HUF
833 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93556322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Nádorváros szívében, az egyik legkedveltebb 4 emeletes tömbben, kényelmes 1. emeleti elhelyezkedéssel eladó egy kiváló ado...
52 300 000 HUF
986 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92649344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében, a Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 szobás, fa nyílászárókkal szerelt, kívülről szigetelt,  járólap é...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal