Eladó lakás 60 millióig (14242 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 242 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46792498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (81857375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63434167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44974839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (82292347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya - Újvárosban, a Győri úton első emeleti, 57 m2-es, 2 és fél szobás lakás eladó. Jellemzői:szigetelt, -négyemeletes ...
43 000 000 HUF
754 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (88936344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújítandó lakás Tatabányán, a Sárbereki lakótelepen Tatabányán, a Sárbereki lakótelepen eladó egy 3. emeleti, lift nélk...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (11245343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged helyett okos döntés – lakás elérhető áron, pár percre a várostól! Szeged vonzáskörzetében, Deszken kínálunk megvételre ...
59 500 000 HUF
929 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (57936449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított, első emeleti saroklakás Szombathelyen  58 m2 Amerikai konyha nappali 2 db hálószoba Új burkola...
48 900 000 HUF
843 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38145721)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk egy Tatabánya Fő teréhez közeli, Újvárosi, 1 szoba+1 fél szobás, csúsztatott zsalus, francia kilépőerkélyes...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (21144969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hatvan szívében, egy csendes, mindössze 4 lakásos társasház 1. emeletén kínálunk megvételre egy olyan ingatlant, amely nem csup...
54 900 000 HUF
571 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95373843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek lehetőség várja önt. . . Elérhető ÁRON Eladó Dunaújvárosban egy 101 nm-es, földszinti, felújítandó tégla építésű ingatla...
26 990 000 HUF
267 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (38496464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
📍 Bonyhád központjában eladó modern lakás – kiváló otthon és biztos befektetés! 🏡📈 Bonyhád szívében, kiemelten keresett loká...
55 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (55352883)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel leendő otthonodat Győr-Adyvárosban! Ez a 53 nm-es, 2 szobás lakás tökéletes választás azoknak, akik egy otthonos, m...
47 900 000 HUF
903 773 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33145569)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel legjobb lokációjában egy 68 m² Loggiás + erkélyes 3 szobás lakást kínálunk eladásra. Van az a lakás, ami nem marad sok...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77677934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95974444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen! A lakás kiváló elhelyezkedésű...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (93433599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179486 hivatkozási számú keszthelyi társasházi lakás. Keszthely ...
28 900 000 HUF
672 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (23548355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179180 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. A lakás N...
47 000 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (78428467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (27485648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?