Eladó lakás 60 millióig (14212 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 212 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32542253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Kecskemét - Belvárosának közelében, egy téglaépítésű, földszinti, felújítandó, 39 m2-es, 2 szobás lak...
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29993325)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45647271)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97648333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (13487236)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (28436373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna fel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52835344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Jedlik Ányos úton eladó egy 49 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás az épület 4. emeletén. Az ingatlan tehermentes...
9 990 000 HUF
203 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi egyéb lakás hirdetés (32383834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Üzlethelyiség Sarkad Város Központjában - Tökéletes Lehetőség Vállalkozásod Számára! Eladó Sarkad város szívében, frekv...
2 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (38565443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon ingatlan és hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros belvárosában található 33 nm-es üzlethelyiséget. Az inga...
8 900 000 HUF
269 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kevermesi egyéb lakás hirdetés (33633487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a Román határhoz közeli település (Kevermes) központjában egy 450 nm-es, sok lehetőséggel kecsegtető, vállalkozásra is al...
22 500 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőkösházai egyéb lakás hirdetés (44242348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség Lőkösházán – azonnal nyitható vállalkozás! Lőkösháza központi részén, a főút mentén kínálunk eladásra egy...
4 400 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári egyéb lakás hirdetés (94392887)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár városközpontjában, a Kormos lakótelepen egy földszinti 57 m2-es üzleth...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (97918454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A 9. kerületben, a Haller utca és a Telepy utca találkozásánál, egy 2017-es építésű (de jogilag új építésű), 5 emeletes, sziget...
58 600 000 HUF
945 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (12744473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a IX. kerületben! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 83 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
34 000 000 HUF
409 638 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (57962673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bérleti jog átadó – szépségszalon Szeged-Tarján frekventált részén Szeged egyik legnépszerűbb lakótelepén, Tarján városrészben...
6 990 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (35922389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés! ! ! Mohácson, frekventált helyen üzlethelyiség bérleti joga eladó – teljes berendezéssel és működő vállalkozással...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi egyéb lakás hirdetés (65888452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlány Óvárosában eladó ingatlan! Kivételes lehetőség, hiszen ez egy utcai bejáratos üzlethelyiség ami jelenleg élelmiszerb...
24 900 000 HUF
436 842 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (34476776)
4 hónapja a megveszLAK-on