Eladó lakás 60 millióig (14212 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 212 db
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53343518)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetési lehetőség az Andrássy úton! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 60 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői egyéb lakás hirdetés (94873373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Sok lehetőséget rejtő ingatlan eladó zalalövőn! ! ! Zalalövőn, szép fás környezetben eladó egy nettó 85 m -es üzlethelyiség, ...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67634732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben, a Tócóskertben, a Derék utcán egy kétszobás, kiváló elrendezésű, 54 nm-es, étkező-konyhás, távfűtéses 9. eme...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (67458724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a Győr-Belváros szívében található, 55 nm-es, 2 szoba + hallos lakás tökéletes választás mindenki számára, akik új otthont k...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (62793778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált ez a csatári városrészben található, 52 négyzetméteres 10. emeleti lakás. Előnyei közül kiemelném, hogy •Korszerű...
29 000 000 HUF
557 692 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74239545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Csak az iroda kínálatában! ZÖLDÖVEZET, kiváló lokáció és infrastruktúra! SZIGETELT, igényes, kamerarends...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (76289832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Kalevala sétányon eladó egy harmadik emeleti, 2+1 szobás, 58 négyzetméteres, jó állapotú lakás. Elrendezése e...
42 900 000 HUF
739 655 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (35399484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 29 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
44 900 000 HUF
1 548 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54937357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb lakás hirdetés (84933896)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, tetőtéri lakás hatalmassal terasszal. ELADÓ új építésű 4 lakásos társasházban egy 51 m2-es lakás. IGAZ...
59 300 000 HUF
630 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79568577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - ÚJLIPÓTVÁROS! TELJESEN felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43433634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában csak készpénzes vásárlók számára! Eladó egy 2 szob...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37433748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 7. kerületben, a Városliget mellett eladó egy jelenleg felújítás alatt lévő (burkolatokat, gépészet, elektromos hálózat, stb....
55 000 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36297277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 31 m²-es, harmadik emeleti polgári garzon Ligetváros szélén, az István utca egyik gondozott, körfolyosós társasházába...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35145464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó erkélyes garzonlakás! Az egyetlen erkélyes lakás az 5 közül! Eladó a tulajdoni lapon 134 m2-es, 5 garzonlakássá alakíto...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (97446934)
4 hónapja a megveszLAK-on