Eladó lakás 70 millióig (19954 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 954 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35996385)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön a Család utcán 4 szintes társasház 2. emeletén eladásra kínálunk egy 53 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (99952934)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön eladásra kínálunk egy 53 m²-es, 2. emeleti, keleti tájolású, panel falazatú lakást, amely 2021-ben t...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (19259857)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár közkedvelt városrészében, a Vízivárosban kínálunk eladásra egy jó állapotú, 2 szoba hallos panellakást egy 4 e...
49 000 000 HUF
924 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (18782243)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Kényelmes, világos otthon Komárom szívében – ide csak költözni kell! ✨ Eladó Komáromban egy 66 nm-es, 2 szobás, földszinti, ...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64877783)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 9. kerület egyik egyre inkább felértékelődő részén, az Ecseri úton kínálok megvételre egy 27 m²-es, világos, praktikus elrend...
42 500 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41539439)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belmagasság és Stílus: Galériás Ékszerdoboz Újlipótváros Szívében! Keresed azt a lakást, ami nemcsak négyzetméterben, hanem té...
59 000 000 HUF
1 404 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26747949)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló állapotú, 32, 27 m²-es, amerikai konyha-nappali + 1 szobás gépesítetlen lakás Budapest XIV. kerületében, Alsór...
49 490 000 HUF
1 499 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96939484)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, az Árpádvárosban liftes, szigetelt társasház 8. emeletén kínálunk megvételre egy 54 nm-es, felújított, 2 szobás la...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (93824852)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tapolca központi, belvárosi részén jó lakóközösségel rendelkező társasházban vált eladóvá ez az 54 m²-es, teljeskörűen felújíto...
45 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői panel lakás hirdetés (95972444)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pétfürdőn a Liszt Ferenc utcában kínálok eladásra egy szigetelt panelházban lévő 4. emeleti 3 szobás erkélyes lakást. FONTOS!...
48 500 000 HUF
664 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34413863)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 15. kerületében, Újpalotán egy nettó 61 m²-es, 3 külön nyíló szobás, 7. emeleti panel lakás, amely kivételes leh...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (36743474)
35 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó 1+3 szobás, erkélyes lakás Várpalota kedvelt, csendes, zöldövezeti részén, a Kálvária-dombon (Ady lakótelep) kínálok megv...
50 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Mogyoródi tégla lakás hirdetés (87574331)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Már csak 2 db földszinti lakás elérhető a lakóegységben! Új építésű lakások eladók Mogyoród kedvelt részén! Mogyoród új lak...
64 900 000 HUF
1 442 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Mogyoródi tégla lakás hirdetés (57745822)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Már csak 3 db emeleti lakás elérhető a lakóegységben! Új építésű lakások eladók Mogyoród kedvelt részén! Mogyoród új lakóöv...
59 900 000 HUF
1 331 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23734239)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 53 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Panel építésű társasház 4. emeletén...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (25343934)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Örökösföldön 53 nm-es, 2 szobás felújított lakás, négyszintes társasház 2. emeletén felújított, szép állapotban el...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54599895)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 53 nm-es, 2 szobás lakás, négyszintes társasház 2. emeletén, igényesen felújított állapotban eladó!...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (83784738)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, világos, panorámás, 2019-ben teljesen felújított 45 m²-es lakás + 7 m² előszobával az Egyetem sugárút elején. - Tága...
55 900 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (45974284)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az eladási ár tartalmazza a berendezést IS. KITÜNŐ lokáció - iskolák, egyetemek a KÖZELBEN KITŰNŐ befektetés - azonnal KIADHAT...
57 500 000 HUF
1 796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal