Eladó lakás 70 millióig (19954 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 954 db
Eladó Büki egyéb lakás hirdetés (33448563)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bük csendes, mégis frekventált részén eladó egy minden részletében modernizált, 3 szobás, amerikai konyhás nappalival rendelkez...
57 900 000 HUF
665 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37452258)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyömrőn, a vasútállomás közelében egy 2008-ban épült, földszinti, 33 nm-es, azonnal költözhető társasházi lakás! Az lak...
45 900 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (56652821)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrös belvárosában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú lakást, amely nemcsak otthonteremtésre, de befekteté...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (79579424)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Sopron belvárosában egy 53 négyzetméter hasznos alapterületű, jó elosztású lakást, amely egy külön szobával é...
49 490 000 HUF
933 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94497486)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 89 nm-es, 3 szoba + nappalis lakás Nagykanizsa belvárosában! Ha vágyik egy új otthonra Nagykanizsa központj...
39 900 000 HUF
448 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (57971891)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa közkedvelt részén kínálom megvételre ezt a 42 m²-es, 1, 5 szobás, francia erkélyes lakást, amely egy csendes, rende...
25 800 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (22274977)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2023-Ban teljeskörűen, igényesen felújított két szoba+ nappalis lakást kínálunk most azoknak, akik nem szeretnének bajlódni a f...
26 500 000 HUF
509 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94443433)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 47 nm-es 1 nappali +2 fél szobás tégla lakás 1986-ban épült. Az 5 lakásos társasházban a második emeleten helyezkedik el, köz...
25 900 000 HUF
551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (49426349)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városközpontban ritkán elérhető, valóban frekventált elhelyezkedésű lakás keresi új tulajdonosát! Ez az 55 nm-es, 2. emeleti ...
30 400 000 HUF
552 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93791229)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Kisfaludy Sándor utca frekventált részén, a belváros közvetlen közelében eladó egy tágas, világos, nagy belmagasságú (3, 5 m)...
43 500 000 HUF
564 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (45477899)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15543251)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below)Az ingatlan jellemzői:- 25 m² teljes használható lakótér:- 19m² a tulajdoni lapon- 3, 5 m...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (83343774)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Kálvária sugárúton eladó egy 49 m²-es, első emeleti, teljeskörűen felújított lakás saját kocsibeállóval. Az ingatla...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (18248387)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (73279872)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun, az Idom utcában! Eladásra kínálok egy első emeleti, 44 m²-es, erkélyes lakást, amely tökéletes vá...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (45793149)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis rezsi, nagy lehetőség! Lábatlanon, a Cementgyári lakótelep kedvelt részén eladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lak...
27 900 000 HUF
606 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (45499772)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, panorámás lakás Nyergesújfalun – 7. emelet, Duna-parti kilátással! Nyergesújfalu szívében, a Május 1. Téren...
44 500 000 HUF
839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (82936478)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35779757)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részén A XI. kerület kiváló infrastruktúrá...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34341953)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület az Örs vezér tértől pár percre, az Ormánság utcában kínálunk megvételre egy 50 m² es, 2 szobás, külön kon...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal