Eladó lakás 70 millióig (20005 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 005 db
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (89379339)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőhegyes város központjában egy 3 szobás, első emeleti panellakást. Az ingatlan most esett át egy teljeskör...
18 500 000 HUF
330 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (48399457)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (73957237)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Lakás Gyula, Törökzugi soron! Gyula Külső-Törökzug városrészén eladó egy 3. emeleti, 50 m2-es, erkélyes jó állapotú lak...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74345932)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző lakás a Szilas parkban, Rákospalotaon Budapest XV. kerületének csendes, zöldövezeti részén, a Szilas park...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91429673)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, átalakítható lakás a Corvin-negyed szívében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. kerületében, a Corv...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (87743663)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Széchenyi-városban, annak is az egyik legkedveltebb részén 78 m2-es, nappali+három szobás, folyamatosan karbantar...
59 000 000 HUF
756 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43638794)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt, csendes részén kínálok eladásra egy 52 m2-es, 2 szobáserkélyes, tégla építésű, szigetelt, 3. emeletilakást, ...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (14143697)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóval Budapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72853532)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54434428)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálok megv...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24847863)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99357948)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50négyzetméteres, szép állapotú, 2 szobás lakás Kertváros Málomi részén, egy szigetelt, négyemeletes panelház negyedi...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79869566)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított nagypolgári lakás Miskolc belvárosának szívében. Családoknak és befektetőknek egyaránt tökéletes választás...
62 000 000 HUF
659 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (54227357)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74949295)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a XIII. kerület kedvelt részén, a Dévényi játszótér közvetlen közelében egy tehermentes, 1+1 szobás tégla lakás. Az ingat...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97532877)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó lakás Csepelen - kiváló lehetőség! Csepelen eladó egy 38 m2-es, 1 szoba + konyhás lakás a 3. emeleten. Főbb...
43 500 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (54148463)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal